Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jár a kismama csomag,...

Mikortól jár a kismama csomag, várandós, és baba csomag?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a babacsomagot a korházba,meg egy csomagot a 30,hét körül,de az elsőt mikor és ki adja? Én már 28 hetes pocakos vagyok,de senki nem mondott semmit.Védőnőnél is már 3x voltam.csak azért furcsa mert az egyik ismerősöm 7 hetes pocakos,és tegnap megkapta az első gondozáson már,és abba a csomagba volt egy kupon amivel 30.hét után veheti fel a következőt.
2009. máj. 21. 06:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lányok! Azért van ez a nagy eltérés abban, hogy ki kap ilyen könyvet és ki nem, mert nem mindenhol van jelen az országban a Felicitas Kft. Van ahol más a "szolgáltató". Ezt onnan tudom, hogy egy olyan cég marketing osztályán dolgozom, ahol mi is adtunk bele régebben ajándékot és tájékoztattak mindig minket, hogy most éppen hol vannak Ők és hol mások. Az ország nagy része az övék, de nem minden település!
2009. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kaposváron semmilyen csomagot nem adnak,nem is tudnak róla.Sőt,szülés után a kórházban sem kapnak a kismamák semmit.
2009. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is kaptam Felicitas könyvecskét az első beszélgetés alkalmával a védőnőtől.A zt írják a 3.trimeszterben vehető át:)
2011. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!