Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Anyuka, aki...

Van itt olyan Anyuka, aki néhány hónapos baba mellett ismét várandós lett, és megtartotta a babát?

Figyelt kérdés

Én sajnos akaratom ellenére így jártam, szoptatás mellett lettem terhes szülés után 3 hónappal. :( Nagyon félek, hogy mi lesz így a másik babámmal. Nem fog elfelejteni addig a pár napig, amíg kórházban leszek?

Rettenetesen szégyellem magam, úgy érzem magam, mint egy tudatlan tini, pedig védekeztünk, és emellett lettem újra terhes. Kicsit kétségbe is vagyok esve, hogy nem -e sínyli majd meg kisfiam, hogy ilyen hamar jön a tesó, nem -e fogok tudni kevesebb szeretet adni... félek nagyon.

Segítsetek, kérlek! :(


2011. jan. 28. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hónappal később derült ki, hogy terhes vagyok ismét, így nálunk 14 hónap lett a korkülönbség. A már meglévő nagyon jól érezte magát, míg én a kórházban voltam (én agyon aggódtam magam, teljesen feleslegesen). A nagynak teljesen természetes a testvére jelenléte, ő is jóformán ebbe született bele. Nagyon szeretik egymást, nem féltékenykednek, végül is jó, hogy így alakult.
2011. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A testvéreim között 10 hónap a korkülönbség, tehát ez azt jelenti, hogy Édesanyánk a szülés után egy hónappal várandós lett újra. Igaz, hogy Neki nagyon nehéz volt, mert egyedül - és a férjével, tehát nagyszülők minimális segítségével - nevelte a két gyermeket... De sosem bánta meg! Igaz, hogy 20, illetve 21 éves volt a két gyerek születésekor, de mégis gimnáziumot, egyetemet végzett, és nagyon jó szakmája van (titkárnő + 3 nyelven beszél).
2011. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok...


Ezek után - több, mint 20 évvel - született még egy gyermeke, így hárman vagyunk testvérek.

2011. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

15,5 hónap különbség van nálunk... nekem a lelkiismeret furdalás volt a legrosszabb, úgy éreztem cserben hagyom a nagyobbat, de felesleges volt az aggodalmam, megzabálom amikor sír a pici, odamegy hozzá és beteszi a cumiját a szájába:D

most 2 hónapos a kisebbik.

Szégyenre nincs okod. Jó lesz ez így hidd el.

2011. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyósom és az öccse között 11 hónap van.
2011. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

11 hónap van a két gyermekem között,és sose szégyelltem magam emiatt.

A nagyobbat már korán hozzászoktattam,h a nagyikkal is el legyen,semmi gond nem volt,sőt szerintem élvezte a pár napot a nagyszülőknél,mivel ott el van kényeztetve rendesen!

2011. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és ne félj ugyanannyi szeretet tudsz adni,mint az elsőnek,és nagyon jól összenőnek,1-2 éves korukra.
2011. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám és köztem 14 hónap volt, anyukám nagyon jól boldogult (az elmesélései alapján). Nem sínylettük meg a kis korkülönbséget, se a tesóm, se én, se senki. Nagyon jó testvérek voltunk (sajnos 3 évvel ezelőtt elmotorozott tőlünk).


Ne szégyelld magad, örülj neki, hogy lesz két kisbabád :)


Az én gyerekeim között 22 hónap van, kevesebbet szerettem volna, de így jött össze, szoptatás alatt nem volt peteérésem.

2011. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Remélem, én is jól megbírkózom majd a feladattal!

2011. jan. 29. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:

19hónapos a nagy, 1,5hetes a kicsi. Eddig!!! minden rendben.

Mi sem akartuk a tesót, elsőre. De pár nap alatt konkrét neve lett, és nem is volt tovább kérdés hogyan tovább.

Csak annyi kérdés maradt egészséges e, és fiú/lány e az új jövevény.

És szeretni talán mélyebben szeretem a nagyot is, mint eddig.

A hugi érkezése miatt, de ez hosszú történet, miért is...

2011. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!