Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elbizonytalanodtam. Adhatom...

Elbizonytalanodtam. Adhatom ezt a nevet a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős/baráti pár a közelünkben,akiknél nem akar jönni a baba.A nő már évekkel ezelőtt eldöntötte,hogy akarja hivni a kislányát,mi ugyanezt a nevet választottuk,de akkor még nem tudtam ezt.Elég messze laknak tőlünk,és nem is találkozunk tul gyakran,de nem jön ki ez hülyén?
2010. aug. 25. 07:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kolléganő kit érdekel? Pár év múlva lehet, hogy nem is tartjátok majd a kapcsolatot. a barát, vagy rokon, azt más. azt meggondolnám. ha nem a Léna az egyetlen álomnév, hanem tetszik még más is, akkor talán máshogy nevezném
2010. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

10:14-es vagyok.

Német és osztrák statisztikákat néztem a neten, hogy mik a leggyakrabban adott újszülött lánynevek. Régebbiek, asszem 2008-asok voltak. E két országban a Léna és a Leonie volt a listavezető, ma már a Sarah az.


Nekem is mindenki ezt mondja, hogy dehát a Léna olyan oroszos. Én úgy tudom, hogy orosz nyelvterületen a Jelena önállósulása, míg németben a Magdalénáé.

Mindegy, nagyon cuki név! Sajnos itt nálunk is kezd igen felkapott lenni, remélem nem jut a Lili és a Jázmin sorsára. (Mind a 2 név nagyon édes, de itt nálunk rengeteg van belőle.)

2010. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is mindenki azzal hogy jön hogy oroszos....pedig görög eredetű,és az oroszoknál LENA röviden ugy tudom.Mifelénk nem tudok ilyen nevű kislányról.
2010. aug. 25. 12:52
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves 10:51-es! Nagyon jó kolléganőről van szó, már vagy 10 éve ismerem. És a kérdezőnek sem rokona az illető akiről szó van! Szóval ennyit erről!
2010. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
persze, ha az a kolléganő több egy munkahelyi kapcsolatnál, az más.
2010. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!