Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elbizonytalanodtam. Adhatom...

Elbizonytalanodtam. Adhatom ezt a nevet a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős/baráti pár a közelünkben,akiknél nem akar jönni a baba.A nő már évekkel ezelőtt eldöntötte,hogy akarja hivni a kislányát,mi ugyanezt a nevet választottuk,de akkor még nem tudtam ezt.Elég messze laknak tőlünk,és nem is találkozunk tul gyakran,de nem jön ki ez hülyén?
2010. aug. 25. 07:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

De ez a nő még nem is terhes, és ha terhes is lesz, akkor se biztos, hogy lánya lesz.

Én adnám ezt a nevet, ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz másokkal.

2010. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amikor szóba került ez a dolog,ugy volt hogy megkérdezte mi lesz a neve,én megmondtam,és akkor mondta ő hogy nekik is ez a kiválasztott név már 5 éve.Kicsit láttam az arcán fura dolgokat,ami nem biztos hogy a név miatt volt,lehet hogy csak annak volt betudható hogy nekik még mindig nincs,nekünk már 2.Azóta nem beszéltünk erről,akkor nem emlitette hogy zavarná őt a dolog.
2010. aug. 25. 08:11
 13/25 anonim ***** válasza:

Van egy ismerős testvérpár,anyukájuk meghalt.A nagyobbik mindig balhézott,h majd ha neki lesz gyereke,ő fogja az anyukájuk nevét adni a lányának, a testvérének eszébe se jusson!Mi lett a vége?A nagyobbiknak van két lánya,még második névnek sem adta azt a nevet, a kisebbiknek mikor lánya született,"megkaphatta".

Egyébként az ismerősöd még nem is várandós,és ha az lesz,akkor sem biztos,h lánya születik.

2010. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha már beszéltél erről a barátnőddel, és tudja, hogy milyen nevet szeretnétek adni a babának, akkor nem is kérdés.

(Nekem kicsit beteges, amiket írtál a párról pl. mindenhol ki van írva a név. Biztos nagyon vágynak a babára, csak sajnos ezzel a rágörcsöléssel inkább ártanak maguknak. De ez más kérdés...)

2010. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen,egyébként én is ugy érzem hogy nagyon rá vannak görcsölve a dologra.
2010. aug. 25. 08:43
 16/25 anonim ***** válasza:
még jó, hogy rá vannak. te is rá lennél, ha évekig nem jönne a baba.
2010. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szia! De durva... mármint hogy én is ezen agyalok, hogy legyen -e Léna a lányom, mert a legjobb barátnőm majdnem ezt adta a kislányának, de végül egy másikat választottak a férjével. Tőle függetlnül tetszett meg a név a külföldi statisztikákat nézve. A férjem teljesen bele van szerelmesedve a Léna névbe és így szólítgatja a kiscsajunkat a pocakban már. Szóval nálunk is vszínű Léna lesz, remélem nem fog rosszul esni senkinek.
2010. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nyilván rá lennék én is görcsölve.Az elsőre 3 hónapot vártunk mire összejött,már az alatt tiszta lelki beteg voltam,hogy mi van ha nem is lehet gyerekem,akkor el sem tudom képzelni ők mit érezhetnek...

Utolsó válaszoló,külfüldün olyan gyakori ez a név,vagy milyen statsiztikát néztetek?

2010. aug. 25. 10:22
 19/25 anonim ***** válasza:
Orosz nők között ismerek több Lénát. Ott gondolom elég gyakori, Katalinhoz hasonlóan. De írjatok, ha rosszul tudom és csak véletlen, hogy pont oroszok közt ismerek
2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés el van döntve ahogy a szavaidból kiveszem, mivel már most a pocakban is így hívod a picit.

Elmesélem az én történetem.

Nagymamám Veronika, sajnos már nincs közöttünk, jó pár éve agyalok, hogy ezt a nevet adom majd a kislányomnak, ha kislányom lesz. Erre így nevezte el a kolléganőm is a kislányát, kissé lelombozódtam. De úgy döntöttem nem foglalkozok vele. Elvégre van már a munkahelyen, kettő Dóri, kettő Regina, és ha úgy hozza a sors akkor kettő Veronika is.:D

2010. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!