Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor nyílik ki a méhszáj egy...

Mikor nyílik ki a méhszáj egy egészségesnek mondható terhességnél?

Figyelt kérdés

Beléptem a második trimeszterbe és folyamatos fertőzéssel küzködöm... Most használom a dalacin hüvelykrémet, ha ez sem segít még marad a klion, aztán nem tudom hogyan tovább.


Meddig van zárva a méhszáj egy átlag terhességnél? Meddig van idő ezt orvosolni? Mert tudom, hogy addig nem okoz gondot, de ha nyílik, onnantól felszállhat és koraszülést okozhat.


2021. máj. 11. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Külső nekem 8 hósan de ez mindenkinek m@s,van akinek csak szülés előtt de van akinek előbb jóval.
2021. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiammal úgy repesztettek burkot, kiírt elött 1 nappal, akkor még zart volt.


Most 20 hetes vagyok, a 18.héten mar nyitva volt a külső 1 ujjnyira.

A doki azt mondta, hogy ha nem erölködök, kimélem magam, még túl is hordhatom. Második terhességnél ez nem ritka.

2021. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Èn ugyanígy vagyok, mint te.

Màr nem is emlékszem, hányadik héten kezdődött, de a 19. héten kaptam rà, szájon át bevehető antibiotikumot. ( ugyanazt, mint a klion, de itt külföldön más a neve)

Nekem volt a sok folyás mellé még nagyon éles nyilalások a hüvelyembe. Nagyon aggódtam én is a méhszáj miatt. De a 20. heti ultrahangon zárt volt.

Pár napig használt az antibiotikum, aztán újra kezdődött minden.

Most vagyok 23 hetes, és tegnap kezdtem ugyanazt a gyógyszert, mint te.

Én már nagyon unom, megint kezdődik a hüvelybe nyilalás is. Itt meg nem lesz több ultrahang.

Muszály leszek elmenni privátban, mert különben megbolondulnék a végéig.

Az a szerencse, hogy minden nap érzem mozogni, napról napra erősebben.

Kitartás neked is! Bizzunk benne, hogy minden rendben lesz.

2021. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most tenyésztik ki a kenetet, kíváncsi vagyok mit mutat ki.. A múltkori candida volt, de annak a kezélese sem volt hatásos, ezért most az új kenet.. A hajamat tépem már emiatt. :( Doki azt mondta, sajnos vannak, akiket végig kísér a terhesség alatt, ezért szokták az utolsó hetekben erős antibiotikummal külső, belső kezelést alkalmazni.
2021. máj. 13. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem bakteriális vaginózis mondanak.

Majd írd meg neked mi az eredmény.

Nekem ez a legrosszabb az egész terhességben. Nagyon kellemetlen. Előre félek a nyártól, hogy milyen lesz ez a melegben.

2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, jelentkezem majd! :)


Engem a folyás része annyira nem zavar, nem sok, inkább csak darabos.. Ami tényleg nagyon bánt az a vetélés v. esetleges koraszülés. Meg ami még mozgatja a rugót a fejemben, mi van, ha így nem szülhetek természetes úton.. :/

2021. máj. 13. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Hogy vagy? Használ a gyógyszer?

2021. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia :)

Ma éjszaka használtam az utolsó adagot, hát, sok jót nem jósolok... még ma is voltak benne darabok(bocsi a gusztustalanságért :D), ami szerintem nem éppen jó, hiszen egy hét alatt lett volna ideje kitisztulni... este kell hívnom a dokim a tenyésztés miatt, ha megint candida, akkor lehet megpróbálkozom egy canesten kombival, amiben 3 kúp van, de 2 adagot használok el..

Egyébkén katasztrófa a hüvelyem állapota is és a külső terület is.. szerintem már ez a sok antibiotikum teljesen elrontotta... :/ csinálok egy ph helyreállítást, aztán utána jöhet a canesten.. a vénykötelesek sem segítenek...


Te hogy vagy? Van valami változás? :)

2021. máj. 17. 13:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Az új tenyésztés eredménye is candida lett, örülök neki, mert ez a kisebb gond talán. :)

Neki állok diétázni,rendet teszek a szervezetemben aztán remélem a legjobbakat! :)

2021. máj. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!