Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi legalább 50 szer keményed...

Napi legalább 50 szer keményedik a hasam és még csak a 21 hétben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam múlt pénteken és tegnap is, mind a kétszer azt mondta hogy nem kezdtem el nyilni és hogy nem tehet semmit. Hiába fekszem, vagy ülök nem lessz jobb. Ma egész nap feküdtem és így sem múlik. Napi 360mg magnéziumot szedek, amire a dokim azt mondta hogy még sok is, ne szedjek nagyobb adagok. Mit tegyek? Már nagyon félek hogy mi lessz így a vége :(

#haskeményedés #Kontakció
2021. márc. 26. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletes doki, másik doki?
2021. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit tehet egy másik doki? Max csak ügyeletre tudnák be menni, de ott mit tudnak segíteni? Tapasztalat valakinek? Mert csak azért hogy vissza haza küldjenek nem szivesen megyek be a vírus miatt. Az én dokim azt mondta hogy nem lehet semmit tenni.
2021. márc. 27. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sok setatol lett ez, dokim kerte h fekudjek es sok mg, ezeket te megteszed. Lehet h kell par nap amig beall.Ha nem, akkor mast nem nagyon tehetsz. Kitartas!!
2021. márc. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat keményedtem már nagyon az elejétől. Aztán harmincadik hét környékén kezdtem görcsölni is mellé, és 32dik héttől nyílni. Amúgy nekem a több pihenés segített, maximális adagban szedhető Magnosolv (bár szerintem csak hittem,hogy ez segít, a gyakoriságon egyébkéntnem változtatott). Aztán mikor elkezdett rövidülni a méhnyak, akkor jött a Diaphyillin, ebből is csak napi kettőnél éreztem, hogy segít. Szóval ez még egy lehetőség, de a doki úgyis mondja, ha szükség van rá szerintem. Egyébként ahogy abbahagytam ezt, egy héten belül meg is szültem.
2021. márc. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok folyadék ívását javasoltak nekem (4 liter is naponta! Főleg viz/leves)

Csípős és agyonfuszerezett etelek elkerulese.

Más magnézium szedése: magnerot (3-4x2(attol függ, hogy elég-e a 3x2 szedése) VAGY magnesolv napi 1-2 tasak. (Utóbbi nekem hasmenést okozott igy a magnerot maradt).

Illetve próbáljak sokat pihenni.


Kellemes babavarast!


25 hkm

2021. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!