Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen koronavírusos lettem,...

Terhesen koronavírusos lettem, 10 hetes vagyok. Valaki átment ezen? Mik voltak a tünetek? Hány hetesen? Egészséges a baba?

Figyelt kérdés
Sajnos az egyik gyerkőc hazahozta az iskolából, így minden igyekezetem ellenére sem sikerült megúsznunk.. Tegnap enyhe hőemelkedésem volt és picit köhögök és ma pozitív lett a covid tesztem. Az elmúlt 5 hetet végig hánytam, szóval több szempontból sem a legoptimálisabb időzítés.

2020. dec. 16. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
9, azért azt remélem belátod, hogy nem a D-vitamintól várjuk a csodát, különben nem lenne ilyen halálozás itthon. ( ITO-kon akár 100% is)
2020. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Aki lepontozott az miért? Komolyan érdekel.

O-ra.... nem is értem.

2020. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a sok választ, szerencsére nem volt lázam, csak minimális hőemelkedésem a 2. este is. C vitamint és D vitamint is elkezdtem szedni emelt dózisban, bár ahogy az első is írta a D vitaminra nem találtam a "maximális szedhető dózist" terheseknél. C vitaminra ez 2000 mg. 28-án megyek ultrahangra a babával, szurkoljatok, hogy minden rendben legyen a picúrral! Köszönöm még egyszer a válaszokat! :)
2020. dec. 17. 12:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos minden rendben lesz vele, szurkolok! 🙂
2020. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hogy zajlott le végül a betegség? Babád remélem jól van. Nekem mára ment el a szaglásom,íz érzékelésem. Nagyon féltem a babát.
2021. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett a kérdezővel, mert hasonló helyzetben vagyok. Remélem minden rendben lesz.b
2021. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsánat a késői updateért, de remélem most is segíteni fog annak aki hasonló helyzetbe került. A babával minden rendben, már 32 hetesek vagyunk és szuper egészséges a kisfiú. Nagyon aktív és minden genetikai ultrahangunkon tökéletesen szerepelt, fejlődött. Remélem a 15-ös és 16 válaszolóval is minden rendben van azóta!
2021. máj. 23. 17:56
 18/18 anonim ***** válasza:
hogyv agy te és baba koronavirus ota?
2021. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!