Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen egyre...

10 hetes terhesen egyre fokozódnak a rosszullétek. Nem kéne már múlóban lennie a hányásnak?

Figyelt kérdés

A 6. héttől borzasztóan émelygek egész nap, a 7. héten kezdtem hányni. Azt olvastam, hogy a "csúcs" a 8. héten van, utána lassan elmúlik a 12-14. hét körül. Tudom, tudom, van, akinek szülésig megmarad valamilyen szinten. ☹️

Viszont az normális, hogy még csak nem is stagnál, hanem egyre rosszabb? Már nem csak fogmosásoknál, hanem bármikor hányok és mennyiségre is többet. Eddig legalább evés közben nem émelyegtem, ezért sokszor keveset ettem, de most már étvágyam sincs és aludni sem tudok az állandó émelygéstől. A férjem is türelmetlen és ingerült emiatt. 😔



2020. júl. 8. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ez ilyen, mindenkinek másmilyenek a rosszullétek. Nekem 7-17. hétig tartott a reggeli hányás, néha, hogy jobb volt, néha rosszabb.

Mondjuk azt nem értem, hogy emiatt miért ingerült a férjed... Nem ő van rosszul.

2020. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos, akár végig is tarthat. Orvosnál legközelebb említsd meg, akár kórházba is kerülhetsz. Létezik a terhességi vészes hányás, az elég veszélyes állapot.


Megjegyzés: a férjed egy s*ggfej.

2020. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora egy seggfej férjed van. Én három hete hányok megállás nélkül, napi 15x is akár, a férjemen pedig látom, hogy megszakad értem a szíve. Bármit kiejtek a számon, amiről úgy gondolom, hogy talán segíthetne rajtam, egyből ugrik és rohan megvenni a boltba. Szerintem beszélgess el a tiéddel, mert ez nem normális.
2020. júl. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 6 héttől 16-17.hetig tartott mindig mindentől rosszul voltam minden kijött belőlem, reggel éjjel nappal teljesen mindegy volt, ezen sajnos túl kell esni, van akinek jobb van akinek végig eltart, kitartás kell hozzá, dokinak tényleg emlitsd meg de azt fogja mondani ez természetes ha nem kórosan sokat hánysz. Férjed én sem értem.... Ha közösen vállaltátok baba akkor viselje el a rosszat is, mindig mindenki csak a jót mondja... 🥰Kitartás és boldog babavárást kívánok neked
2020. júl. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
5.het ota hanyingerem van, 15.hetig hanytam is, azota "csak" emelyges. Kitartas! 23hkm
2020. júl. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más. Én voltam miatta kórházban, 1 hétig, hogy figyeljenek, meg infúziót kaptam. Nem emlekszem, hányadik hétig tartott, de biztosan a 10. után volt, aztán szépen elmúlt.

A férjed tényleg olyan gáz, mint írtad?

2020. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-tól 16-ig minden reggelt menetrendszerűen a vécét ölelve kezdtem hajnalban. Nem enyhült a 10. hét után, a 14.-16. hetek között volt egy kis csökkenés a napközbeni émelygésekben, akkor már enni tudtam valamit néha, de addig még azt sem. Napi 1-2 kisebb szendvicsen és egy tál gyümölcssalátán éltem túl azt az időszakot, mert ezek voltak az egyedüliek, amik csúsztak.


A férjed ezen mit idegeskedik? Nem ő van rosszul. Irigylésre méltó társat választottál.

2020. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mentek a zöld pipák.

Akkor eltarthat még egy darabig. 🙁Addig azzal biztatom magam, hogy az émelygős kismamák ritkábban vetélnek el. Remélem az én picurom is jól van.

2020. júl. 11. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond ez ezzel jár 😊😊mindenki reggeli rosszullétet mond ami bizony nem feltétlenül igaz🤭mert van akinek 0-24es.nagxon boldog babavárást kívánok neked
2020. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ❤️
2020. júl. 12. 16:10
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!