Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen egyre...

10 hetes terhesen egyre fokozódnak a rosszullétek. Nem kéne már múlóban lennie a hányásnak?

Figyelt kérdés

A 6. héttől borzasztóan émelygek egész nap, a 7. héten kezdtem hányni. Azt olvastam, hogy a "csúcs" a 8. héten van, utána lassan elmúlik a 12-14. hét körül. Tudom, tudom, van, akinek szülésig megmarad valamilyen szinten. ☹️

Viszont az normális, hogy még csak nem is stagnál, hanem egyre rosszabb? Már nem csak fogmosásoknál, hanem bármikor hányok és mennyiségre is többet. Eddig legalább evés közben nem émelyegtem, ezért sokszor keveset ettem, de most már étvágyam sincs és aludni sem tudok az állandó émelygéstől. A férjem is türelmetlen és ingerült emiatt. 😔



2020. júl. 8. 23:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem esténként van inkabb! 9 hetes kismama
2022. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!