Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik voltak a legkorábbi...

Mik voltak a legkorábbi tünetek nálatok még a tesztelés előtt, amiből éreztétek, hogy baba van? Második terhességnél másabbak a tünetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teszt előtt semmi. Ugyanúgy görcsölgettem mint menzesz előtt. Az émelygés, hányinger és társai jóval később jelentkeztek.
2020. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan pisilni jártam.
2020. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem jött meg. Teszteltem. Pozitív lett.
2020. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fel voltam fújódva, és légszomjam volt. Az első terhességemnel, semmi tünetem nem volt.
2020. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az égvilágon semmi.
2020. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Erezni nem ereztem (meglepi baba volt),de utolag rajottem,hogy eszmeletlenul sokaig tudtam aludni. Altalaban mar 7kor kinyilt a szemem, de akkor 10 utan is kinkeservesen tudtam csak kikecmeregni az agybol. Aztan az etelundor, lenyegeben mindentol hanyingerem volt,kiveve a salatatol,amit osszedobtam.😂 Na azt olyan joizzel ettem,mintha 2 hetig eheztettek volna. Na es utana jott a hanyas, aztan pozi teszt... Viszont nalam szerintem (mar nem emlekszem jol) minden tunet a mensikimaradas utan kezdodott. Betegseg miatt nem is gondoltam babara,meg hanyas utani elso heten sem,utana kezdtem el gondolkodni,hogy mi van,ha... 2 het mulva szuletik. 😊
2020. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhességem alatt dörmögtem álmomban, volt, hogy olyan hangosan, hogy felébredtem rá, már azelőtt, hogy teszteltem volna, ebből tudtam :)
2020. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen tünet részt előtt. Késett 2 napot, teszteltem. Jó egy hét múlva kezdődött a rosszul lét
2020. dec. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában egy evésre egy fél pizzát tudok megenni. Mikor megettem egy egészet, és még néztem a hűtőben kinder tejszeleteket, világossá vált, hogy tesztelni kell :D
2020. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fájt, feszült a mellem. Egyből tudtam, annyira fura érzés volt.
2020. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!