Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 HETES kismamik hogy vagytok...

12 HETES kismamik hogy vagytok? Vannak még rosszullétek?

Figyelt kérdés
Izgultok a 12.heti genetikai UH miatt? Én egy kicsit, csütörtökön megyek. Esetleg aki már túl van rajta?
2010. aug. 10. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma töltöttem a 13.hetet. Szóval már túl vagyok az UH-n. Minden rendben volt, csak úgy ficánkolt az én kicsikém. Épp hason. Megcsinálták a kombinált tesztet is, eredménye majd később lesz. Rosszullétekkel egész jól állok. Kb. 1hete jól vagyok. Kopp, kopp, kopp....

Viszont esténként már nagyon fáj mindenem, derekam, karom, lábam.

Már voltam a belgyógyászaton is, most amiatt aggódok kicsit. A doki nagyon sokáig hallgatott, látszott rajta, valami nem stimmel. Azt mondta, szívzörejem van. De ne aggódjak, a lakosok 8-10%-nak van. Azért biztos, ami biztos alapon, beutalt a kardiológiára. 23-án megyek. Szoríts! Bocsi, ha hosszúra sikeredett a válaszom.

Na és te hogy vagy? Judit

2010. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a múlt hét csütörtökön voltam a 12. heti UH-n. Hasi és hüvelyi is volt. Szerencsére abból ami látszott mindent rendben talált a doki. Azt írta a papíromra: Egy élénken mozgó magzat. Nagyon édi volt, láttam a gerincét, kezeit, lábait. A feje inkább egy UFO-ra hasonlít még, azt mondta a férjem, hogy DNS vizsgálatot fog kérni :-) mert biztos az UFO-k vittek el :-)))))) Vérvételen tegnap voltam a kromoszóma vizsgálathoz. A 16. héten megyek újból. Jó egészséget Nektek!
2010. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bettnya ***** válasza:

Szia!

A 13. hétben vagyok, 33 éves, és szerencsére a rosszullétekből a néhai émelygésen kívül nem kaptam. :)

Múlt csütörtökön voltam 12. heti UH-n, és csodás volt!

A szívét is sikerült meghallgatni, bár csak pár másodpercig, mert odébbcsusszant a lelekem. Bújócskázott! ;) A kép sem sikerült túl jól, mert akkor sem bírt megülni a kis popóján. Azt mondták, eleven cseppség! De ennyire!!?? Mondtam is, ha 6,5 cm-sen ezt műveli, mi lesz később?!

Amúgy nyaki redő is gyönyörű volt, méretei is tökéletesek.

Én is nagyon izgultam, mert már mindenki paráztatott a korom miatt, de így utólag tudom, felesleges volt.

Minden rendben lesz!

Boldog babavárást! :)

2010. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap voltam a 12. heti UH-on, és fantasztikus élmény volt. Már igazi baba formája van, meg tudtuk számolni az ujjacskáit. Szép hosszú comb-csontjai vannak, láttuk a gerincét, az állkapcsát, és még integetett is. :) Eleven volt, mocorgott, forgolódott ezerrel.

Ma voltam a vérvételen, eredmény 10 nap múlva lesz.

Egyébként a rosszulléteim még megvannak. Összesen 8 alkalommal hánytam, mióta babás vagyok, ebből kétszer hétfőn. :) De ma (le is kopogom) eddig nagyon jól érzem magam. :)

2010. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is megvagyok, bár még ma is hánytam, és tagnap is, a szagérzékenységem ugyanúgy megvan, tehát az, hogy elmúlik minden a 12.hétre az nagy kamu! :) Én nagyon rosszul viselem, de megéri! Alig várom a holnapi UH-t, újra láthatom! :) A nemére nem utaltak még nálatok?
2010. aug. 11. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy az még bármi lehet, amit ő most ott lát. Szóval lehet kuki is, meg csikló is. :) De ha ugyanilyen aktív lesz a babám a következőn is, akkor tutira kiderül. :)
2010. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!