Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13hetes kismamik hogy...

12-13hetes kismamik hogy vagytok? Rosszullétek? Kilók? Mekkora a poci? Dokinál mikor voltatok? Nemet esetleg mondott?

Figyelt kérdés
én karácsony napján leszek 13hetes.:)rosszullétek már békénhagynak..remélem igy is marad.pocim reggel picike este pedig mint egy 6hós.:(dokihoz hétfőn megyünk..
2010. dec. 21. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hetes vagyok úgy néz ki kisfiú lesz. Pocakom már van(reggel is) , rosszul létek nem is nagyon voltak. Kilóba szerintem nem vagyok több eddig. Júni 27-re vagyok kiírva....Második baba és tegnap mikor este lefeküdtem az ágyban kétszer éreztem hogy motoszkál odabent :))
2010. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem vannak még rosszullétek, és kilók is jöttek, kb 3...

Sajna a hányinger a kólára, és az evésre enyhült... és meg sem nézte a nemét, mert hogy még nem látni, januárra tervezünk 4D-t.

2010. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.13+3hetes vagyok,múlt héten csütörtökön voltam 12hetes Uh-n,ott a baba 66mm(crl)volt,és minden rendben van vele.Semmi tünetem nincs,van már egy "nagy fiam"28hónapos,ő mellette nem lehet unatkozni,csinálom a dolgom,nem vagyok fáradt,álmos,nyűgös,nincs hányingerem mintha nem is lennék babás:).Nagyon jó babám van eddig,nem bántja anyucit:-).Pocim még nincs,olyan vagyok mint egy jóllakott óvodás,nem híztam,sőt fogytam 1kg,étvágyam sem sok van.Nemet még nem tudunk,de bármi is lesz szeretettel várjuk(csak egészséges legyen)ez a legfontosabb:-).Üdv mindenkinek,és boldog babavárást.Kellemes ünnepeket.

Üdv

Vera

2010. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!13+3 hetes vagyok

nekem délutánonként teljesedik ki a hányinger teljesen sajna még mindig

én is híztam 3 kg-ot mert 3 hétig csak a kenyér meg a zsíros koszt de aztán visszavettem egészségesre váltottam és semmi kenyér így lement 1-1,5 kg

12 hetes uh-n 5,7 cm ez múlt hét kedden volt

tegnap rá egy hétre 6,89 cm és valószinűleg kukackás-)))

2010. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 14+5 hetes vagyok picit több:)Már egész jól látszik a pocakom.Tegnap voltunk orvosnál azt mondta hogy kislány"gyanús" de ,ég nem 100 százalék:)
2010. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vok Kiló ügyben jó a helyzet még ne hiztam és szerencsére nincsenek rosszulléteim.Te hanyadik hétben vagy és hogy érzed magad?
2010. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!