Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van egy kiságyunk jó...

Ha van egy kiságyunk jó állapotban, s a 28 éves páromé volt kiskorában, ha kifertőtlenítjük, nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetünk miatt döntöttünk úgy, hogy a párom kiságyát felhasználjuk, ennyivel is bentebb vagyunk. Sokan mondták, nem lesz baj, csak jól mossuk le domestosos vizzel. Esetleg van köztetek olyan, aki így oldotta meg? Mennyire hatásos? Még arra gondoltam, hogy ezt követően, nedves domestos kendővel is lemosom, amit a LIDL-ben lehet kapni. Akartam csiszolást, s lakkozást is, de párom nem ért hozzá, após meg annyit mondott, hogy nem hinné, érnénk-e vele valamit.
2010. aug. 6. 19:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mi mind két gyereknél (10 és 1,5) az én babakori kiskádamat használtuk (38 vagyok)

És semmi bajuk nem lett.

2010. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!