Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is nehezen megy az...

Masnak is nehezen megy az alvas mostanaban?

Figyelt kérdés
38 hetet toltok holnap,de kb 1 hete akar milyen faradt vagyok nehezen tudok eleludni,mintha nem talalnam a helyemet sehol...es az etvagyam sem az igazi.Ti is igy vagytok ezzel?
2008. nov. 27. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egész terhességem alatt nem aludtam át egy éjszakát sem, most meg a baba miatt nem:-)
2008. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma töltöm a 38.hetet. Nagyon nagyon mélyen alszom pár hete, mintha rákészülne a testem, hogy nemsokára vége a jóvilágnak, már ami az alvást illeti :)

Előtte voltak hülye álmaim, állandóan szültem álmomban, reggelre mindig tök elfáradtam...

Ha már aludni nem tudsz, próbálj meg lazítani, pihenni, sok munka vár ránk hamarosan!!

2008. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok de még nem volt olyan éjszakám hogy végig aludtam volna.fáradtabb vagyok mint ha non-stop végig dolgoznák egy 16 órás műszakot.a rengeteg pisilés és a gyermekem bögdösése az csúcs.na de sebaj....lesz et még így se
2008. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

allitolag termeszetes, keszul a szervezeted, hogy a babaval nem sokat fogsz..

amugy igen.. vannak napok, amikor nagyon jol alszom, de tobbnyire nemcsakhogy nem tudok aludni, de a parom se tud, mert en nem tudok

pedig megcsak 26,4 hetes vagyok.. mi lesz kesobb..

szopiparna neha segit, sokszor nem..

2008. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

28 hetes vagyok, az hogy vegigaludni az ejszakat...hat nem is emlekszem mikor volt utoljara :) ha el is alszom kb fel orankent orankent felebredek. Vagy mert rettento marhasagokat almodok (altalaban hogy a parom megcsal, elhagy,nem kivancsi a gyerekre) (aminek persze semmi alapja nincs, ez csak az en hulye hormonjaim, es ahogyan olvastam masnak is vannak ilyenek) vagy mert a pici meg sem alla egesz ejszaka (amit imadok...de neha mar nagyon faraszto) vagy mert allando pisilesi inger gyotor.

Kicsit aggodok mi lesz igy velem kesobb? :)

2008. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!