Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy mostanában...

Normális hogy mostanában sokszor nehezen kapok levegőt? 35 hetes vagyok. Pár hete is volt, de már napi szinten többször, és este is alig tudok elaludni.

Figyelt kérdés
Igaz hogy a babám még nem fordult be. Nagyon sokat nyomogatja magát a bordáimnak, de ez normális hogy nehéz a légzés olykor?
2009. szept. 4. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hónapban én sem kaptam nagyon levegőt. Egyáltalán nem szállt le a pocakom, végig fent volt a gyomromban-tüdőmben. Már csak 5 hét, és kapsz levegőt újra :) Könnyű szülést kívánok!
2009. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor normális, a terhesség velejárója. Pár hét múlva lejjebb húzódik majd egy kicsit a baba, és akkor az ilyen panaszok is enyhülni szoktak.
2009. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. A baba mivel még fenn van, nyomja a tüdőt. Amikor már lejjebb megy akkor ez meg fog szünni.Jó egészséget mindkettőtöknek és szép szülést!
2009. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, teljesen normális. Sokan küzdünk és küzdöttünk a légzéssel. A baba miatt feljebb van a méhed, kevesebb a hely a gyomornak, tüdőnek. Én hosszú hetekig aludni sem tudtam. Ahogy vízszintesbe kerültem sokszor pánikszerűen kapkodtam levegőért. Borzasztó volt. Még most sem az igazi, de úgy a 36. héttől jobb lett.Kitartás, már nincs sok vissza, és ne aggódj! :)

39 hetes.

2009. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Faros a babám, így is lejjebb fog menni? Igaz már nincs sok vissza, addig is édes ez a teher :) csak meg ne fulladjak :)

Lehet hülyeség de ilyenkor Ő is elég oxigénhez jut?

2009. szept. 4. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én babócám is faros sajna, ráadásul fel vannak csapva a lábacskái.

Így aztán a feje a keze a lábai, mindenével fent a bordáimnál rugdos, forog nyomkod és egyebek.

Én már csak hátul szopipárnával megtámasztva tudok ülni, feküdni, aludni is sokszor.

Most is arra keltem éjjel h nem kapok levegőt rendesen...


A fiam fejvégű volt azért vele ez a nem kapok levegőt effektus csak úgy 2 hétig volt és jóval későbbi hetekben.

Én nem tudom mit csinálok, ha ez így marad még 5 hétig :(

2009. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na igen, a szopipárna jó hogy van, nem is tudom hogy aludtam volna eddig viszonylag jókat. De már aludni...:D

Az én babám pakolja a lábait és sokszor lent rugdossa a hólyagomat és húzogatja a lábát, elég erőteljesen. Sőt van mikor érzem hogy lent a lábával kitámaszt és úgy nyújtózik felfelé :) ilyenkor rettentően nyomja a tüdőmet és a bordáimat. :) De IMÁDOM és alig várom hogy megpuszilgassam a kis praclijait :)


Kitartás nekünk erre az 5 hétre (már ha a pocaklakók is úgy tervezik)

2009. szept. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!