Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira nehezen viselem az...

Annyira nehezen viselem az utolsó napokat! Nagyon türelmetlen vagyok és szinte mindennap sírva fakadok mostanában. Miért?

Figyelt kérdés
39 hetes 1 napos vagyok! Ma már 4-szer is ment a hasam ez attól van,hogy lehet egy kicsit debis vagyok? Vagy ez lehet már szülés előjele? És ha még a kiírt időponttól 2 hetet ráhúzok? Bele se merek gondolni az éjszakáim is olyan rosszak fáj a hátam meg a gerincem. Nagyon szertnék már babázni! Volt már valaki hasonló helyzetben?
2008. ápr. 26. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, ez akár szülés előjele is lehet. Próbálj meg pihenni, relaxálni egy kicsit, lehet hogy már holnap babázni fogsz.

Drukkolok! Sok boldogságot a babához!

2008. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mind ilyen helyzetben vagunk,akiknek közel van a kisírt időpont,nagyon nehéz már a kis béka,és alig tudsz mozogni,és fel vagy vizesedve,és kövérvagy,no meg szeretnéd már a kezedben fogni a kis csöppöt...és még sorolhatnám,hogy milyen érzések keringenek mindannyiónkban.Lehet a szülés előjele is,de lehet hogy valami egyéb ok miatt.Fel a fejjel!Már nincs sok vissza!

2008. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 35 hetes vagyok, és én is elég türelmetlen vagyok, főleg hogy elég nagynak mondják a babát, még lenne 4 és fél hetem, de már 3 kilo fölött van. Igaz eddig ágynyugalomra voltam íélve, most viszont már lehet mozgolódnom, sétálnom, és ez egy kicsit feldob!

Kitartást Neked, már tényleg csak napok lehetnek, és találkozhatsz a kisbabáddal, akit annyira vársz!

Könnyű szülést, jó egészséget!

2008. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást én is hasonlókat kívánok aki még szülés előtt van.
2008. ápr. 26. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel én is igy vagyok! Én sem tudok aludni, ha mégis sikerül biztos hogy a babával álmodok.Minden gondolatom a baba körül forog. Na én is nagyon félek attól hogy ráhúzok. Még semmi jele nincs hogy hamarosan jönni szertne.Én jövöhét csütörtökre vagyok kiirva.Próbállom magamat azzal vigasztalni hogy hamarosan vége, és a babó a karomban lessz.
2008. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 38 hetes 3 napos vagyok és én is hasonlóképp vagyok mint te.Főleg két napja már 2-3 óránként jönnek a fájások és már azt hittem hamarabb szülök és még mindíg egyben vagyunk. Na de már tényleg nem sok van hátra,de ezek a napok tünnek a leghosszabbnak.Könnyü szülést és majd boldog babázást.
2008. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orgazmus méhösszehúzódást okoz,így beindíthatja a szülést ha már közel játok.Plussz egy jó meleg fürdő esetleg.Nekem bevállt az előző babónál,most is ezt fogom tenni ha már nagyon közel járok és nem bírom.Pár órán belül hat.Elég érett már a babód,hogy a világra jöjjön,ezzel nem ártasz neki.32 hetes kismama
2008. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!