Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg hagynom kellene...

Tényleg hagynom kellene anyóst, hogy tapogassa a hasam, csak mert az unokája van benne?

Figyelt kérdés

Még az első trimeszterben vagyok csak, de már csókolgatja, meg tapogatja a hasamat. Nem vagyunk jóban, én legalábbis nem tudok vele abban lenni, mert egyszer régen már szétmentünk a párommal, nagyrészt az állandó duruzsolásának köszönhetően. Pedig akkor még hálás voltam neki és szeretettel álltam hozzá, már csak a fia miatt is. Azóta próbálok jó képet vágni a megúszhatatlan családi eseményekhez, meg mindenhez, de nekem ez már sok, hiszen az én testem, amire kérdés nélkül ráborul.. Ennyire túlreagálom? Szerintetek mennyi ebből a normális és mikor, amennyit el kellene nézni.. ? Nem akarok rosszindulatú lenni, de őszintén zavar és megvisel lelkileg is. Már csak azért is, mert alapból távolságtartóbb vagyok fizikailag a gyermekkorom miatt..

Én egyedül a férjem tudom elképzelni, hogy a hasam simogassa, más nem áll hozzám ennyire közel. Ti hogy álltatok ehhez a kérdéshez?



2020. aug. 9. 17:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
67%
mikor én várandós voltam és taperolni akartak olyan dühös lettem hogy milyen jogon fogdossák a hasamat mert intim dolognak tartottam.Olyan érzésem volt hogy pőrén vagyok és a nagy hasam egy kiállitási tárgy.Teljesen mindeggy hogy idegen vagy családtag volt az illető nem esett jól hogy belépnek a személyes zónámba.különben érdekes hogy amugy én is tapogatós tipus vagyok-valoszinüleg az anyák ilyenkor ösztönszerűen védik a gyereket.Anyósod ezt megérti ha elmondod neki nyugiban.Vagy legyen nálad egy plüss maci amit minden találkozáskor a kezébe nyomsz.:))
2020. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

16-19: traumakent jezusom... 😂


Kerdezo majd ird meg hogy dontottel, hogy intezted a szitut?

2020. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!