Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért éreznek sokan késztetést...

Miért éreznek sokan késztetést arra, hogy a pocakomat tapogassák, amikor észreveszik, hogy babám lesz? Csak én nem bírom elviselni?

Figyelt kérdés
Ha a párom teszi rá a kezét, akkor gyakran mocorog a baba. Mástól nem tűröm el. Velem van a baj?
2009. ápr. 2. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi baj, ne aggódj!

Én sem szerettem, és ezt meg is mondtam, mikor meg akarták fogdosni. Senki nem sértődött meg, tudomásul vették - szerintem ha téged zavar, te is nyugodtan szólj nekik.

2009. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Most már jobban érzem magam, kezdtem úgy érezni, hogy én viszem túlzásba.

2009. ápr. 2. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy baj lenne veled. Viszont amikor még nem voltam terhes, a sógornőm az volt, és mivel még nem éreztem ilyesmit, én is kíváncsi voltam, milyen lehet, és megkérdeztem, rátehetem-e a kezem a hasára egyszer. Lehet, hogy ők is csak kíváncsiak, nem tudom. Most terhes vagyok, nekem senki nem fogdossa a hasamat a férjemen kívül, pedig én sokszor szívesen megosztanám az érzést másokkal, ha lenne kivel.
2009. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok oda érte, ha fogdossa mindenki. Zavar és kész. Szólni nem merek érte, de szoktam jelezni, ha terhemre van. Vagy észreveszik, vagy nem.
2009. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsiak, azért csinálják. Ez nem bűn, de ha neked nem esik jól és zavar, igenis szóljál érte!
2009. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hät en nagyon megertelek!en neha mär szexuälis zaklatäsnak erzem...van egy läny,es bärmikor talälkozunk,rögtön nekiesik a hasamnak,es elkezdi simogatni,es mondja,hogy milyen edes meg szep meg mit tudom en...es ha arrebb lepek,jön utänam.borzalmas...meg nem szoltam neki,de lehet,hogy hamarosan sor kerül rä...minden jot! 29+4hetes kismami
2009. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 3. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!