Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 20 évnél fiatalabb...

Vannak itt 20 évnél fiatalabb kismamák?

Figyelt kérdés
Milyen változást hozott az életetekbe a baba? A párotokkal együtt maradtatok? Ha még iskolába jártatok, hogyan végeztétek el?
2010. aug. 4. 10:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

én is februárra vagyok kiírva, 16-ra,de én már idén 24 leszek,szóval a többi válaszolóhoz képest öreg:))

Hogy vagytok?Mekkora a pocak?

2010. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
irtam privit.
2010. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én még öregebb vagyok, 33,5 évemmel :-))

Viszont, ha rajtam múlott volna, én is szültem volna már 16 éves koromban, annyira imádtam mindig is a gyerekeket.

Nem igy alakult, de most, ilyen "öregen" is nagyon boldog vagyok, és már most imádom a Babukámat!

A lényeg, hogy gratulálok mindenkinek a Babákhoz, vigyázzatok rájuk és magatokra.

Sok boldogságot mindenkinek!

20 hetes Mami

2010. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sulis idő alatt estem teherbe,már pocakkal ballagtam el! :) És BÜSZKÉN!! :) Persze sokan ájuldoztak,de a szülők is örültek a Babának nagyon.14 évesen ismertem meg a párom,sokáig tiltottak Tőle,mert nagy volt a korkülönbség. Párom 8 évvel idősebb,felelősségteljes ember,tökéletes férj és Apuka vált belőle. Elvett feleségül,még szülés előtt. Ennek már 7 éve. Most várjuk a 3. Babánkat! Májusban voltam 25 éves!

A legboldogabb ember vagyok a világon! A családom a mindenem! Többet érnek akár milyen karriernél,buliknál..csavargásnál..pasizásnál.Nekem nagyon bejött a korai tartós párkapcsolat,és a korai gyerekszülések. :)

Gratulálok a Pocaklakótokhoz,legyél NAGYON BÜSZKE magadra/magatokra! :)

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek,és persze jó egészséget!!! :)

Egy 11 hkm.

2010. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 19-et töltöttem mikor a kislányom a 3.hetét(kb.)

Tavaly oktoberbe lettem terhes.Párom velem egy idős és még tanul,én befejezetem a sulit és van egy érettségim és majd következő év szeptemberébe tanulok valamit levelezőn vagy estin.Eleinte úgy volt hogy párommal nem maradunk együtt ,de aztán mégis és amint meglátta a babánkat 360fokot fordult vele a világ és most a kislányunk a mindene és a szeme fénye!

Gratulálok mindenkinek a babájához,és sok boldogságot!!!!

2010. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szia! Én 19 és fél vagyok, és 32 hetes terhes. A szülinapomon teszteltem pozit!:)

Mi terveztük a babát, párom 35 éves. 3 éve vagyunk együtt, mikor 12.-es voltam, már akkor elhatároztuk,h. jöhet a baba, ha leérettségiztem. Aztán felvettek levelezős fősulira, idén a 2. évemet kezdtem. Pont téli szünet lesz mikor szülni fogok, (jan 2.-re vagyok kiírva) így a tavaszi félévet februárban tudom kezdeni. Halasztani nem akarok, segítségem lesz. A kisfiamnak mindene meglesz, szerető családja, és az anyagiak is szerencsére.

Az apuka kiugrik a bőréből,h. tudja fia fog születni, mindig is erre vágyott. Már van egy 6 éves lánya, az előző sikertelen házasságából.(mondanom sem kell, h. nagyon jó apa, nagyon ragaszkodik a lányához, sokat van nálunk, és ennek örülök) Házasodni nem akar, én meg nem erőltetem. Így is megad nekünk az ég világon mindent, minek a papír? Persze titkon nagyon örülnék, ha elvenne.

32 hkm

Gratulálok a babádhoz!Mid lesz? FIú lány?

2010. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én 20 éves leszek február 15-én :D Igaz nem vagyok terhes, de szóljatok, hogy ki szült a szülinapomon :D
2010. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok minde kismamának pocakfotóikra vagyok kiváncsi
2010. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Olyan jó olvasni ezt a sok boldog történetet :) Gratulálok mindenkinek!!

Nekem is kisfiam lesz :) szerencsére, mert a lányokkal nincs tapasztalatom :D

Ne aggódj, lehet, hogy a szülinapodon szülök :D (14-ére irtak ki :))

2010. nov. 9. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!