Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 20 évnél fiatalabb...

Vannak itt 20 évnél fiatalabb kismamák?

Figyelt kérdés
Milyen változást hozott az életetekbe a baba? A párotokkal együtt maradtatok? Ha még iskolába jártatok, hogyan végeztétek el?
2010. aug. 4. 10:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 18leszek a baba születése után 2hónappal.

Szeptemberben nem kezem már el a sulit, mert januárra vagyok kiírva.

ahogy betöltöm a 18at, elkezdem levelezőm letenni az érettségit, majd ha a baba mehet óvodába, pár hónap alatt OKJ érettségi utána képzésem leteszek valami szakmát amiben el is tudok helyezkedni.Persze ez csak ugy megoldható hogy a párom 24éves, ő dolgozik, és mikor én tanulok, neki megvan a fizetése így a babát fenn tudjuk tartani, és magunkat is:)

Van aki szerint felelőtlen, de annak a véleménye nem igazán érdekel, van 17éves jó anyu aki mindent megad a gyermekének, és van 30éves rossz anya, aki semmit.

Az én gyermekem a szeretetet is meg kapja, és az életben is mindene meglessz....

2010. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
ELső vagyok, mért kérdezed, hasonló helyzetben vagy, vagy csak úgy?
2010. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

16 éves vagyok és teherbe estem, és amikor kiderült hogy terhes vagyok, örültem én is, és a családom is, a párom is elfogadta, már ő is várja :) én februárra vagyok kiírva, pont valentin-napra :)

úgy terveztem, hogy fél év magánsuli,közben is tanulgatok, mert azzal nem volt gond sosem, most is előre tanulok már, és 12.ben újult erővel visszamegyek a suliba, csak nem ismerek senkit aki ezt meg tudta volna oldani. És ezért tettem fel a kérdést, hogy valakitől ötletet merítsek. :)

2010. aug. 4. 11:06
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valaki aki tud segíteni, nagyszülők, szülők, párod akkor meglehet csinálni, nem lesz könnyű, de ha akarod akkor sikerülni fog, csak egy kis támogatás kell hozzá.

Sok sikert!

2010. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden elismerésem azoké a lányoké, akik felvállalják/megtartják ! :)

Nagyon sok,tőletek kb. 2x idősebb nő veteti el, mondván, első a munka-karrier, majd a baba :(

Sok sikert és kitartást! :) Ja és persze boldog babavárást! :)

2010. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a lelki támogatást:) olyan mintha "feltöltenék az akkumulátort" :P

Igen, az én elveim is elítélik azt, hogy a karrier miatt megöljek egy picuri életet. Az élet tudata ha nincs. Ha elvenném ezt az esélyt ettől a pici élettől hogy kibontakozhasson, az valószínű soha nem tudnám megbocsájtani magamnak.

2010. aug. 4. 11:34
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg szeretnél msn-en beszélgetni, ha néha kéne egy kis támogatás, vagy jó lenne valamit megbeszélni, akkor írd le privibe az msn címedet és felveszlek:)-ha gondolod
2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Elküldtem.:) Akkor MSN-en találkozunk ;)
2010. aug. 4. 11:52
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is 17 évesen szültem.A középsulit otthagytam és amikor a kislányom betöltötte 3.életévét,akkor elkezdtem egy sulit.Így jó volt,mert ő oviba volt addig még én suliba.Párommal együttmaradtunk és össze is házasodtunk.Azóta 7 év telt el és nagyon boldogok vagyunk,sőt most 7 hetes a 2.kislányunk!:):)

Kitartást és sok boldogságot kívánok neked!:):)Gratulálok a babához!

2010. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szia! :) Gratulálok a második babához :)

De hogy tudtad ott hagyni? 18 éves korig köteles a diák iskolába járni.

2010. aug. 4. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!