Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most miért vagyok így kikészülve?

Most miért vagyok így kikészülve?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Majdnem 34 hetes kismama vagyok, és az utóbbi napokban kicsit megijedtem. Viszonylag korán elkezdtem keményedni, de ezt be tudtuk annak hogy harmadik baba. Második terhességem nem volt zökkenőmentes, 24-25 hetesen csúnya görcsökkel befektettek, de végül időre szültem.

De ez a terhesség teljesen más, kB egy hete nagyon sokat görcsölök, ill keményedek. Tegnap délután a babám nagyon lent és elképesztően fájdalmasan mozgott. Több órán keresztül kínzott. Aztán elkezdtem görcsölni rendszertelenül. A baba nagyon nyomja a méhszájamat, szúr, fáj sokat. Mostanra jobban vagyok, de görcsölgetek, ill nagyon kellemetlen sokszor a baba mozgása.

Nyugtassatok meg hogy nincs baj, ha nem muszáj nem mennék kórházba jelen helyzetben.. Csak ha nagyon muszáj.

Köszönöm a segítséget 🥰


2020. ápr. 15. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem ártana felhívni a kezelőorvosodat. Szakszerű vélemény könnyebben meg fog nyugtatni.
2020. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mai nap többször próbáltam elérni..sajnos eddig sikertelenül.. Elkeseredésemben írtam ide. :(
2020. ápr. 15. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap tettem fel kérdést hasonló dologgal.

Nagyon fájdalmasan mozgott a baba ami görcsöt okozott. Nem tudom mennyire normális...

2020. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen..Előző 2 terhességem alatt ilyet nem tapasztaltam.. Persze volt hogy kellemetlen volt a magzat mozgás.. De ennyire mégse :/
2020. ápr. 15. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat elvileg ha nincs vérzés és mozog a baba rendesen, akkor nagy baj nem lehet. Az megeshet, hogy már nagyon lent helyezkedik el. En azért egy nst-re bemennék. Nézzék csak meg, hogy jól érzi e magat bent a baba.
2020. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, ha nem javul a helyzet akkor bemegyünk.. Párom ezen a véleményen van.. Jobb feleslegesen menni mint későn..
2020. ápr. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!