Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 15-e...

Ki nem várja március 15-e körül? MI van veletek? Nem vagytok még kikészülve?

Figyelt kérdés
Én már lassan diliházba vonulok....lassan majdnem 1 éve, hogy elvesztettük az első babánkat, azóta semmi. Görbéztem, ovuteszteztem, millió vizsgálat, clostylbegit 4 hónapig, bromo magas prolaktinra....semmi eredmény. Nem akarok/akartam még radikálisabb beavatkozásokat, de ha most is megjön, muszáj lesz. Persze, ha bírjuk anyagilag.
2010. márc. 4. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én NEM várom márc. 15-e körül,de 13-án lesz az esküvőnk....olyan jó lenne,akkor egy pozitív teszt is....


Na,akkor aztán tényleg én lennék a legboldogabb a világon:)!


Ne készítsd ki magad, attól nem lesz jobb és a baba sem fog jönni. Én úgy gondolom, hogy akkor választ ki a bébi:), amikor ő akar. Eddig nem akart mindket, de lehet mostmár másképp gondolja...

Szorítok neked!!!!

2010. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is márc. 15 körül nem várom. Mi is lassan 1 éve próbálkozunk. Ebben a hónapban én is teákat ittam, ovuteszt. Jó lenne végre "hasat növeszteni". Én jövő héten megyek orvoshoz, hogy már ennyi ideje nem sikerül.

2010. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nekem ma megjött..elkezdjük ÚJRA a laborokat és muszáj nekem is visszamennem a dokihoz..totál kivagyok


Remélem összejön az esküvőre...nekem tavaly pont előtte ment el egy héttel, 10 hetes terhes voltam...azt hittem nem bírom végigcsinálni a ceremóniát...

2010. márc. 5. 09:06
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Remélem minél hamarabb sikerül!!!

2010. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A 13-ai esküvős vagyok..

Nagyon sajnálom a történteket! Együtt tudok érezni veled! Nekem is ment már egy babám,sőt már egy petevezetőm nincs is meg...de fel a fejjel! Lesz babánk!!!

Amúgy szerintem nekem is meg fog jönni,mert már fáj a derekam..

Drukkolok neked!!!

2010. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!!! Hát lányok legyen is....mert iszonyat amin átmegyünk!
2010. márc. 6. 07:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Az esküvős vagyok..

Most én is stresszelek, hogy mi lesz, ha most sem akar jönni....nekem világvége lesz egy kicsit,az biztos...de ha már itt vagyunk egymásnak,akkor adjunk erőt a másiknak!Én jelentekezem,hogy mi lett 15-e körül. Addig is Palástfű tea, Elevit, Vas vital+folsav na meg persze a jól megérdemelt szex!;)

2010. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Második vagyok. Sajnos nekem is megjött. Most elkezdtem szedni barátcserjét, hátha segít valamit.

Milyen volt az esküvő?

2010. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én is azt szedem, sajnos még nem volt vérvételem, hogy tudjam hatott-e a prolaktinra. Melyiket szeded?én a vitexet
2010. márc. 16. 08:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Az esküvős vagyok!

Szombaton reggel egy nagyon halvány pozitív tesztel kezdtük a napot,úgyhogy a legeslegjobb nászajándékot kaptuk:)!Babás vagyok!!!!!

Az esküvő így még meghittebb volt számunkra:)!Csak 12-en voltunk,az esküvő után volt egy vacsi.Álmomban sem gondoltam volna....főleg,hogy abból a petefészekből való a babánk, amihez már nincs petevezető.....Soha nem voltam még ilyen boldog. 22-én megyek dokihoz, addig is vigyázok magamra nagyon........

2010. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!