Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudtatok aludni a 9....

Hogy tudtatok aludni a 9. hónapban?

Figyelt kérdés
Sehogy sem jó, gyakorlatilag óránként felébredek és aztán két órát ébren vergődök. Hová tegyem a pocakom, hogy a gyerek is jól legyen, és a hasam se fájjon? Aug. 20-ára vagyunk kiírva.
2010. júl. 27. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!!Én sehogy nem tudtam aludni!!Égett a gyomrom is és sokat kellett pisilnem!!És ha éppen jól voltam akkor nem találtam a kényelmes pozíciót mert a derekam fájt!!Én vettem szopis párnát és szét volt nyitva mint egy hurka!:)

Azt tettem a térdeim közé és a pocakom alá!!Nagyon kényelmes volt!!De ezt meg tudtam csinálni egy takaróval is!!

2010. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyum is mindig parnat tett a hasa ala:)
2010. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja a második, párnát a hasad alá!
2010. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is felébredek általában 2-3 alkalommal pisilni és amíg nagyon meleg volt egész éjszaka kóboroltam a lakásba hol a nappaliban aludtam hol az ágyon megfordulva a lábam helyén a fejem stb. Néha én is teszek párnát vagy takarót a hasam alá de nem mindig kényelmes úgy.
2010. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon jókat tudtam aludni az utolsó hetekbe is, este 7től kb másnap 10-ig :O

Bár nekem teljesen problémamentes terhességem is volt :)

Pisikörutam voll 1-2 éjszaka és ennyi. Még a gyomorsav sem jelent meg.

2010. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Iszonyú volt az utolsó másfél-2 hónap: a pocak is zavart, az állandó pisilés is, a hőség is, de legjobban a kezeim (nagyon zsibbadtak, bárhogy tettem őket).
2010. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is kispárnát tettem a pocak alá!Két éve volt lassan,nem igazán emlékszem hogy tudtam aludni,de arra igen,h a doki külön gyomorsav lekötőt írt,mert akkora volt a gyomorsavam,h néha félig ülve aludtam....

(Amúgy aug.20-án este szültem én is :) )

2010. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy nyugtasson a gondolat, nekem sem jó sehogysem. :) Majdnem két óránként járok pisilni, a farcsontom iszonyatosan fáj, oldalt egyszerűen már utálok feküdni.

A takarót szoktam én is hasznosítani, magam alá gyűröm, valamennyire úgy tudok pihenni.

39 h km

2010. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én se bírok már sehogyse...nemjó sehogy...a derekam rettenetesen fáj,néha még a hasam is görcsöl éjjel is,+van mikor a fiam is akkor éled..most az idő tökéletes lenne,de persze nemtudok aludni a derékfájástól+az iszonyatos kézzsibbadástól..ezek a 30.héttől vannak nekem+a jóslók,kivéve a derékfájás,az "csak"2hete,de kegyetlen...:(+ugye pisilni is kb 3-4-szer járok ki éjjel,de viszaaludni alig tudok,2-3órákat felvagyok,reggel van mire tudnék aludni...A szopipárna jó,az elejétől fogva azzal alszok,de sajnos már az sem segít,csak a szülés...már alig várom...(38h)
2010. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor másnak sem könnyebb!

Köszönöm a válaszokat és kitartás mindenkinek!

2010. júl. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!