Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan kérdés. Mi van ha...

Utrogestan kérdés. Mi van ha különösebb indok nélkül irták föl nekem?

Figyelt kérdés

szedjem? abból lehet baj, ha nem kéne szednem és mégis szedem?


hormonvizsgálatot sem csinált az orvos. csak amikor megvizsgált, akkro véreztem. hozzáteszem: fájt a vizsgálat. se elötte, se most utána nem vérzek.


2010. júl. 26. 11:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja: ráadásul az adag, amit felirt 7 napra elég és 2 hét múlvára hivott vissza.
2010. júl. 26. 12:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a valaszokat, lehet hogy mar irta valaki.


Nekem is felirta a doki mindenfele elozetes vizsgalat vagy problema nelkul, azt mondta hogy artani nem lehet vele mivel termeszetes alapanyagokbol van. Artani nem fogsz vele.


Boldog babavarast!

2010. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kismama/ma már anyuka kapja ezt, ha előzőleg volt már vetélése (annak ellenére, hogy az adott terhességnél nem vérzik). Én is közéjük tartozom, makk egészséges vagyok/voltam, csak az első babát elveszítettem. A következő terhességemnél nem volt semmi, mégis ezt szedtem a 14. hétig és ma már gyönyörű, egészséges 1 éves ikreim vannak.

Szóval nem hiszem, hogy bajod lehet tőle, de tudod...

2010. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én tettem fel ezt a kérdést. Én elkezdtem szedni és bízom a legjobbakban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!