Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 6 hetes terhes leszek,...

Lassan 6 hetes terhes leszek, de nincs semmilyen tünetem. Jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés

Csak a mellem feszül enyhén, de semmi hasi görcs, émelygés. Mondjuk nagyon álmos vagyok folyton.

Más is járt már hasonlóan? Azért félek mert már volt egy missedAB-m, és akkor sem volt semmi tünet, csak a fáradság és a mellfeszülés.


2010. júl. 15. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak ennyi volt. Aztán a 8-9. héten égett a gyomrom. De ennyi. Semmi más panasz.

28 hetes kismama

2010. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kötelező a klasszikus terhességi tünetekből mindent produkálni :)

nekem is csak mellfeszülés, püffedés, semmi hányinger, kívánás, álmosság stb.


9htetes kismama

2010. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez az "áldott állapot". :) Az első válaszolóhoz hasonlóan nekem sem volt semmi bajom a 8-9. hétig, akkor pedig jött a savas hányás, fejgörcs... nem kívánom senkinek.

Maradj panaszmentes, és próbálj meg nem izgulni, most biztos minden rendben lesz! :)

2010. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd lesz..:)

Am nekem is csak az álmosság, meg a melleszülés volt jelen, viszont ahogy betöltöttem a 6. hetet, onnan kerek egy hétig folyamatos róka. Egy hétig tartott csak, de az betette az egész terhességemre. (Szerintem az is csak azért volt, mert 6. héttől tömött a doki feszt gyógyszerrel, és elég nehezen szoktam hozzá)

Szóval ami késik nem múlik. És hidd el, nem jó, ha folyton hánysz, meg ilyenek. Az első rókázásod után sose többet nem akarsz terhestünetet.:) KIvéve a magazatmozgást. Ha az tünet.

15+4 hkm.

2010. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bettnya ***** válasza:

9. hétben járok, semmi rosszullét! Mellem 2x akkora mint volt, nagyon néha estefelé kicsit émelygek, de ennyi. Ja, és evés után 1 órával, mint akit fejbe rúgtak, olyan álmos vagyok.

Ne aggódj, gondolkozz pozitívan, az csak jót tesz mind a kettőtöknek! Vigyél be sok-sok vitamint és pihenj sokat!

Boldog babavárást! :)

2010. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmilyen tünetem a mellfeszülésen kívül. Aztán a 8. héttől a 13.-ig jöttek a migrének..

25hetes

2010. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!