Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10-11 héten járok, második...

A 10-11 héten járok, második babával, de már semmilyen tünetet nem érzek magamon. Kb 3 hétig volt émelygés, hányinger, de már semmi, és a hasam sem túl nagy. Normális ez? Nem jelent rosszat, hogy elhalt volna? Van valaki így közületek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 3hétig tartott a hányinger, émelygés. Szerencsére nem hánytam. 10-11.héttől múlt el mindez. Most vagyok 14és fél hetes, 3x voltam ügyeleten, mégis jól van a baba. :) Szerintem ne aggódj! Csak ilyenkor rossz, hogy még nem lehet őket érezni úgy, mint később és az ember hajlamos az aggodalomra.
2009. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,


Én is a 2. babót várom.

10-11 hetesen még nem nő a poci.

Most vagyok 17 hetes, és kb. 1-2 hete kezd látszani..:)

Nyugi, biztos semmi baj nincs, csak már a szalagjaid is meg vannak nyúlva, meg már az első után nem tűnik olyan "nehéznek" a dolog.

Legalábbis én így vagyok vele. Az első babóval mindent megéreztem , szúrás, nyilallás, nyúlás, stb...most annyira nem feltűnő...


Boldog babavárást..

2009. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jó, hogy mások is vannak így. Pedig voltam már terhes és nem gondoltam, hogy most is aggodalmas leszek, gondolván már okos vagyok:-)

Annyi van, hogy 3 kilót híztam ,de az se látszik mert 44 voltam, elfér rajtam.

2009. jan. 9. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

44 kg? nem tanácsolták, hogy szedj fel pár kilót?..:))

Akkor ne csodálkozz hogy nem látszik rajtad, hogy terhes vagy..:D..hisz az alkatod miatt nem nagyon fogsz hízni.

2009. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj dehogynem, mindenki sopánkodik(főleg a dagik és a család), hogy milyen sovány vagyok. Én alapba nem tudok hízni. Az elsőnél 47-ről indultam és 63 lettem a végére, csak a kislányom leamortizált:-), így most -3-al kezdek.De nem is ez a lényeg, mert én úgy gondolnám, hogy pont ezért előbb kéne látszania nem?
2009. jan. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!