Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheseknél meddig esedékes...

A terheseknél meddig esedékes a hányinger (hány hétig, hónapig)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. héttől a 11-ig tartott.
2009. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 12. hét környékén eltűnnek az ilyen jellegű panaszok. Van aki később is hány, de akkor ez már nem természetes. Olvastam olyat, hogy pl. cukor problémákra utalhat.
2009. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én a 4.honapig hànytam!De ez is termèszetes volt!Van aki vègig hàny!Pl.anyukàm de semmi baja nem volt egyèbkènt.szoval az is normàlis hogy ha vègig hànysz..termèszetesen a mennyisèg az azèrt szàmit
2009. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolóknak
2009. jan. 22. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más. Nekem úgy a 7-8. héttől kezdődött és kitartott a 13. hétig is. Bár hozzáteszem, hányni csak 3X kellett. De az inger az megvolt. Még most is megesik, hogy néha van egy pici hányingerem. Szóval ezt nem lehet behatárolni. Aki szerencsésebb, az megússza.

Ja és azt hallottam, hogy az utolsó hetekben is visszatérhet a hányingeres dolog.

21 hetes kismami

2009. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 6. héttől a 16-17. hétig minden reggel hánytam. A mellékhelységben kezdődött minden napom. Bármilyen praktikával próbálkoztam (felkelés előtt kekszet rágcsálni, B6-vitamin, stb.) , semmi nem jött be. A hányós időszak letelte után volt pár hét nyugi, semmi bajom nem volt, most 1 hete meg elkezdődött a gyomorsav-problémám. Bármit eszek, felmegy a savam, marja végig az egész nyelőcsövemet, főleg esténként. Borzasztó kellemetlen. És erre sem találtam még megoldást. Általában a Rennie-t ajánlják, de attól meg hányok.

Szóval, nem nagyon szabadulok az ilyen jellegű kellemetlenségektől.

Remélem te jobban bírod!

22 hetes kismama

2009. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 4hónapig hánytam,amikor megmozdúlt akkor abba maradt,de addig azthittem megőrülök.Én az utcán is elhánytam magam,amikor étel szagot éreztem.
2009. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten kezdődött a hányinger, most 16 hetes vagyok és még mindig tart a műsor. Minden este hányinger, csak este és csak hányinger, napközben semmi panasz.

Már várom, hogy megmozduljon a baba!

16 hetes kismama

2009. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem a 8 es a 12dik het kozt volt aztan meg mindha kicsereltek volna nagyon jol viselem a terhesseget a hatfajason kivul nincs semmi panaszom.39 hetes kismama
2009. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!