Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha semmilyen folyásom sincs a...

Ha semmilyen folyásom sincs a ciklusom 12. napján az rosszat jelent? Peteérésem sincs?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán nincs nyálkás folyásom, akkor az azt jelenti, hogy peteérésem sincs?
2009. febr. 24. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ez egyéni, csinálj LH tesztet az megmutatja, hogy mi a helyzet pontosan, sajnos, nagyon kevesen működnek úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva, de ettőő még simán lehet babásodni!
2009. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem abban a hónapban,amikor nem volt tojásfehérje szerű nyálkám,akkor peteérésem sem volt.
2009. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi nök is különbözöek vagyunk! Még folyás terén is! Egy kis folyásod biztosan van, már csak abból következtetve, hogy a hüvely sosem szárad ki teljesen! Lehet, hogy ebben a hónapban késöbb lesz a PÉ-d, s ezért nincs még nyálkás folyás. Ha pedig még nem olyan régen hagytad abba a tabit, akkor ragadós vagy vizes folyás is elöfordulhat.

Egyébként a PÉ közeledtét nem csak a több nyálka jelzi, hanem a leesett hö is, vagy szúrkálás a petefészek környékén!! Figyeld ezeket is!

2009. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez lehet attól, hogy az előző ciklusom végén duphastont kellett szednem és azóta sem jött meg a piros vér?
2009. febr. 24. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs soha láthatóan folyásom, vettem ovutesztet, és az kimutatta mikor volt peteérésem.
2009. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!