Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, hogy van a terhesség...

Ki, hogy van a terhesség alatti hajfestés témával, csajok? En már régóta festetem és lassan esedékes lenne de elösször megkérdezlek titeket😊

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 15:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok😊13hetes leszek mire kaptam időpontot augusztus végére.En 3havonta festetem a fodrászom Alfaparf festéket használ.Kérdeztem a védőnőt felhívtam azt mondta 12hét után már szabad addig nem lehet.köszönöm mindenkinek😊
2019. júl. 31. 21:45
 22/23 anonim ***** válasza:
12 het elott is szabad.... a festek nem szivodik fel a boron keresztul a goz karos ami keletkezik de csak az is akkor ha egy kis levegotlen lyukban csinaljatok. En fodrasz vagyok es ugyan nem festek mar hajat de nem azert mert nem lehetne hamem mert en a vendeg feje felett allok es egyenesen belelegzem a gozt ami felfele szall. Plusz olyan rosszul vagyok a szagatol hogy azt sem turtem ha mas fodrasz fest valakinek hajat a kozelemben
2020. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja es irta itt valaki hogy az ammonia tartalmu festek felszivodik a borbe meg bekerul a verkeringesbe. Ekkora okorseget meg nem hallottam. Az ammonia mentes hajfestekben amea van az ammonia helyettesitesere az pedig elmondom hogy karosabb mint az ammonia (azert letezik ilyen mert ha valaki allergias a hajfestekre akkor az az ammoniara allergias legtobb esetben igy ezt csereltek le) fodrasz mester vagyok eleg melyrehatoan tanultuk a hajfestekeket es osszetevoit igy nem a levegobe beszelek (elozo voltam)
2020. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!