Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hajfestés...

Terhesség alatt hajfestés havi 1x illetve sminktetoválás lehetséges? Ha nem, mikortól lehet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek kell havonta festeni ? Olyan gyorsan nem kopik az

Ez túl sok igen 3 havonta azt mondom oké de ez nem egészséges neked sem nem hogy a kicsinek

Smink tetoválást nem tudom sogornőm csinálta nem lett gond :)

2016. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajat festeni lehet, tetoválást viszont egy profi biztos, hogy nem fog vállalni, sőt sokszor szoptatás alatt sem szeretnek, mert más lehet az árnyalat.
2016. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajat festeni lehet, tetovàltatni még szoptatás alatt sem
2016. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetoválást semmiképp.
2016. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetoválást a szoptatás abbahagyása után lehet csak, terhesség alatt TILOS. (Párom tetováló)

Én a 12. hétig orvosi javaslatra hajat sem festek, az még 1 hét, utána is színezek csak a terhesség alatt. Az nem igaz sajna, hogy nem ronda 1 hónap alatt, nekem közel 1 cm-t nő a hajam havonta, így mostanra van kb 4 cm lenövésem. Nem túl rusnya copfba kötve, de nem is szép látvány. Olyan helyen dolgozom, ahol nem lehet az ember slampis, szóval marad a színező.

2016. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!