Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes terhes lehetek, és allergiás lettem haj- és szemöldökfestés után egy nappal (fekete hennával festették).Úgy tudtam, ezt terheseknek is lehet. (Korábban nem volt semmilyen tünetem, de most az arcom kissé piros és viszket is.) Olyanok véleményét várom, akiknek volt hasonló panaszuk, esetleg tudnak ilyen esetről. Köszönöm!

2016. dec. 25. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Milyen allergia? Viszket a bőröd vagy rohamot kaptál? Rohadtul nem mindegy. Sokmindentől függ, és nyilván az orvosok sem távdiagnosztizálnak, hanem vizsgálnak, pedig ők értenek is hozzá, itt megis ki es hogyan mondja meg neked h mi bajod/bajotok lett amikor még a tüneteket sem írod le????
2016. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyi a tünet, amit leírtam fent. Az arcom kissé piros, és enyhe viszketés van, meg a fülcimpám viszket még.
2016. dec. 25. 16:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a tüneteket leírtam, de nem távdiagnosztizálást kérek, hanem tapasztalatokat, ha valaki volt már hasonló helyzetben. De ezt is leírtam fent.
2016. dec. 25. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem távdiagnosztikát kérsz, talán húzz el orvoshoz...

Hisztis

2016. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Jezusom... ha egy kerdesre valaki bunkon valaszol, akkor miert kell utana masoknak is beallni a sorba?

4-es, neked pedig, ha jol ertelmezem, a kommentedben a "hisztis" nem egy jelzo a kerdezore, hanem a te alairasod.

Kerdezo, terhesseg alatt tevhit, hogy nem lehet hajat festeni. Nyugodtan festheted, azonban a hormonok miatt mashogy reagal a festekre a szervezeted, peldaul allergias reakcioval. Nem kell aggodni, nincs baja a babanak, de legkozelebb festes elott vegezz tesztet egy kis csepp hajfestekkel kis borfeluleten es szukseg eseten masik hajfestekkel probalkozz.

A ket eddigi valaszolo ertekes hozzaszolasat pedig ne vedd magadra, biztosan elfogyott a bejgli es nagyon maguk alatt vannak...

2016. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 5-ös!Ilyen kultúrált véleményeket vártam! Többet nem festek hajat, az tuti!
2016. dec. 25. 18:00
 7/9 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak pedig annyit, ha bunkó vagy, éld ki magad a családod körében a szeretet ünnepén. Ők biztos így is elfogadnak téged.
2016. dec. 25. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:

12. hétig nem javasolt a hajfestés, mégpedig azért mert belélegzed a káros gőzöket, ammoniát és abból a gyerek is kap. Hennával épp ezért lehet festeni mert nincs benne káros anyag.


Én a 12. hét után is, mondtam a fodrásznak hogy én hívlak az ajtóba és ott kenje rá, hogy minél kevesebb mérget lélegezzen a baba.

2016. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én pont úgy tudtam, hogy a henna is veszélyes.

Én biztos, hogy bemennék az ügyeletre, mert egy durvább allergiás rohamtól simán el lehet vetélni.

2016. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!