Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Terhesség alatt...

Kismamák! Terhesség alatt szabad hajat festeni? (kb.5-6 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
Hennával próbáltam, de nem fogta be. Vettem egy másikat, egy ismert márka, ami ammóniamentes, de nem mertem még befesteni. Kíváncsi lennék a véleményeitekre! Köszönöm!

2016. dec. 24. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2016. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Bar en megvartam a 12. hetet, de a terhessegem alatt 3* festettem a hajam. Barnarol vorosre, ammoniamentessel.
2016. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem ajánlott

Ki lehet ám bírni

38 hkm

2016. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodtan lehet! Bár jobb a 12.hetet megvárni, és utána.

Ha annyira ártalmas lenne akkor nem terheseknek sem ajánlanák.

Ugyanez a műköröm, szolárium.

2016. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Én januárban fogom festeni ammónnia mentessel. Akkor telik le a 12 hét. Sok ismerősöm festette ammónia mentessel a haját terhesség alatt és semmi bajuk nem lett.
2016. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Már a terhesség előtt is a khadit használtam, csak ajánlani tudom, 100% növényi, nem sokkal bonyolultabb a használata, mint a vegyi hajfestékeknek.
2016. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyik terhességemnél festett fekete voltam, másiknál festett szőke és mit ad Isten kibírtam a 9 hónapot és még fél évet a szoptatás miatt festés nélkül. Felkötve és felkontyolva hordtam.
2016. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok kérdés volt már erről.

Nem a hajfesték lehet veszélyes terhesség alatt, hanem a festés során keletkező anyagok, amik a levegőbe jutnak, amit a kismama belélegezhet, éppen ezért, ha jól szellőző helyen van festve a haj, ahol a kismama nem lélegzi be ezeket az anyagokat, akkor a terhesség bármely szakaszában egész nyugodtan lehet hajat festetni. Ezt egyébként az orvosok is mondják, hogy egyáltalán nem tilos hajat festetni terhesség alatt. Csak mondom, jól szellőző helyen kell csinálni!

2016. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Ammóniással is lehet szellőztetés mellett!
2016. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 26. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!