Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz baja a babámnak, ha nem...

Lesz baja a babámnak, ha nem szedek vitamint?

Figyelt kérdés

12 hetes elmúltam, eddig szedtem folsavat, de már nem. Sok főzeléket eszem és változatosan étkezem. Eddig sok gyümölcsöt is ettem, de már egyre kevésbé kívánom és van olyan nap, hogy nem csúszik le semmi gyümölcs, viszont 100%-os gyüm.leveket iszom.

Ártok vele a babámnak?


2008. nov. 14. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy legalább a Hipp Natalt idd, ez teljesen természetes terhesvitamin.

Már csak azért is, mert most jön a hidegebb időszak, könnyebb összeszedni bármilyen bacit, ha nincsenek feltöltve a vitaminraktáraid. Ráadásul a mai gyümölcsöknek jóval kevesebb a vitamintartalmuk, mint anno ngyanyáink korában.

A terhesvitaminokban van kálcium is, ami a fogaid miatt nagyon fontos, szóval sok más olyan vitamin is van, amit nem biztos, hogy magadhoz tudsz venni kellő mennyiségben.

2008. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

én is hipp natalt iszok, nem igazan gyogyszer, inkabb etrendkiegeszito, 98%os gyumolcskoncentratum, olyan, mint a kubu.

en is azert ezt iszom, mert termeszetes

2008. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. valaszolonak: A 100%-os gyumolcslenek pl. Tropicana termekek, az a lenyege, hogy nincs bennuk tartositoszer, viz, cukor, stb.... Te szerintem arra a gyumolcslere gondolsz, amire ra van irva, hogy koncentratumbol keszult. Na, az olyan vizezett, de nem a 100%-os (nem koncentratumbol keszult) gyumolcsle.


Kerdezonek: En sem szedek terhesvitamint. A dokim szerint felesleges penzkidobas, ha rendszeresen etkezem es sok gyumolcsot, zoldseget fogyasztok. De a folsavat muszaj szedni egeszseges etrend mellett is.

2008. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!