Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szülő nélkül lehet elvetetni...

Szülő nélkül lehet elvetetni gyereket, fiatalkorú ként?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, és örűlnék ha nem gyülőlköző kommentek jönnének hogy ennyi évesen minek csináljuk.. meg lehet nem vagyok az csak kesík🥲 általában 6. Fele jön meg. Ha terhes lennék véletlen mi ennek a menete? Illetve ha nem szeretném hogy tudja a szülőm elvetethetem nélküle is kiskorú ként?
okt. 13. 08:57
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
80%

Először is nyugodj meg. Én úgy gondolom azok alapján amit írtál, hogy normálisan álltok ehhez az egészhez, védekeztek, nem a semmire szeretnétek gyereket. Szóval teljesen rendben gondolkoztok, az nem tragédia, hogy szexeltek fiatalon.

Elsőként ma vagy legkésőbb holnap vegyetek terhességi tesztet, reggeli első pisiből csináld meg. Várd ki az időt, ami rá van írva, és utána nézd meg. Ha negatív, akkor pár nap múlva ismételd meg, de nagyon valószínűleg akkor nem vagy terhes. Ha esetleg pozitív, akkor lehet tovább gondolkozni. Tünetek ilyenkor még nem igazán vannak, inkább később. Ha pozitív, nőgyógyászhoz kell elmenned, kb.két hét múlva. De ne halogasd, nehogy késő legyen. A továbbiakban nem tudom, hogyan zajlik ha el akarjátok vetetni, de el fogják mondani. És természetesen el lehet gondolkodni azon is, hogy megtartjátok, de ez mindenképp a ti kettőtök döntése legyen.


A jövőre nézve pedig mindenképpen tölts le valamilyen appot, és vezesd, legyél tisztában vele, kb. hány naposak a ciklusaid, beállt-e vagy nagyon rendszertelen, mert ezzel jó tisztában lenni minden lánynak.

okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
79%

Terhessegi tunet nem mindenkinek van.

De gyogyszertar teszt. Es utana kiderul h az vagy vagy sem.

Ha nem akkor nyugi van vigyazzatok tovabra is.

Ha igen elmondod otthon. Bazigyorsan irany a nogyogyasz szolt h abortusz lesz es mindent elmondanak.


Amugy nem ordogtol valo az abortusz. Es van h a legjobb valasztas. Ha tudatosan tervezed az eleted akkor meg lelki ized sem lesz. 🙂


Nekem sincs. Siman 20 perces rutinmutet. Masnap pihensz es betartod amit az orvos mond.

okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
35%

"Ha tudatosan tervezed az eleted akkor meg lelki ized sem lesz. 🙂"

Persze, mert az csak ennyi szerinted...


"Nekem sincs."

Később még lehet...

okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
29%

Még a férfiaknál is szorongást, depressziót, szexuális zavarokat okoz az abortusz miatti bűntudat, nem hogy a nőknél:

[link]

okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
36%

43 44

Nekem nem volt es nem is lesz.

Tobb mint 20 eve volt igy ha barmi lelki izem lenne az mar kijott volna.


Nem kell h depis legyel ez nem egy kotelezo dolog. Van aki elezre lelki nyomorek lesz mas meg kb mint egy foghuzas....

okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
73%

46.

20 ev utan mar hova lenne depim egy abortusz miatt???? Ne rohogtess mar kerlek 🤣


48.

Spec spiral mellett az elso baba utan 3 honappal estem teherbe. Spiral mellet meg hagy nyitogassam mar a labam a ferjemnek... Agyam elszall.

okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
20%
49es siprl mellet mindenki tudja hogy nem ritka a terhesség...
okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
69%

Manapsag mar igen.

Akkor ezer eve meg az egy ugymond tuti modszer volt.

Ajanlottak is a noknek szules utan mert hogy kenyelmes.

Joval kesobb derul ki h annyira megsem 100% mint mondtak.


30 eve az emberek mashogy altak az orvoshoz. Ma siman utana nezel a netem. 30 eve ez hol volt meg? Sehol.


De a nogyogyaszat teruleten barmit mondasz az akkor regen meg nem ugy volt. Keves volt az ismeret, nem foglalkoztak vele annyira. Regen le is szijaztak szules kozben, siman akkorat vagtak h ihaj. Szo nelkul ment a ferjoltes. Es sorolhatnam...

okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
88%

Csinálj egy tesztet! Nem is biztos, hogy terhes vagy. Sőt, óvszer mellett elég kicsi az esélye.

A menstruáció meg késhet is, ki is maradhat, nem gépek vagyunk, hogy minden hónapban x napon megjöjjön. Én 30 múltam, soha nem volt rendszeres, és volt már, hogy 2 hónap is kimaradt, mégse voltam terhes.

Tünet pedig nem mindig van.

okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
62%
utolsót miért pontozta le valaki nem is értem tök normális választ adott ? XD
okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!