Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyermek és fiatalkorúak...

A gyermek és fiatalkorúak nőgyógyászatán hogyan zajlik a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Hogyan vizsgálnak egy sexuálisan nem aktív kiskorú gyereket( pl.esetleges fertőzés miatt),hogyan zajlik a vizsgálat,ki van jelen,vagy ki lehet jelen stb?

Általánosságban érdekel a dolog.Lehet gyermeket megismertetés céljából beszélgetésre vinni ilyesmik.


2010. nov. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kívülről mindenképpen megnézi a puncit az orvos, de ha fel kell nyúlni a hüvelybe, azt kisebb eszközökkel csinálja, mint felnőtt nőknél.
2010. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ilyen 10-12 éveseknél is előfordulhat?,mert az nagyon rémísztő lehet a gyereknek.Ott is van bennt vizsgáló pavilon rész kialakítva,ahol esetleg a szülője várakozhat rá.

Lehet valami teljesen részletes leírást valahol találni,hogy mi is töténik.

2010. nov. 8. 18:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 8. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Első vagyok. Hamar kerestem valamit és ezt találtam elsőre.

2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Megint első vagyok. Ezt is olvasd el.

2010. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok. Van itt még valami.

[link]

2010. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon hasznos volt,szinte minden ide illő témát,felmerülő kérdést megtaláltam.
2010. nov. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!