Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szülő nélkül lehet elvetetni...

Szülő nélkül lehet elvetetni gyereket, fiatalkorú ként?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, és örűlnék ha nem gyülőlköző kommentek jönnének hogy ennyi évesen minek csináljuk.. meg lehet nem vagyok az csak kesík🥲 általában 6. Fele jön meg. Ha terhes lennék véletlen mi ennek a menete? Illetve ha nem szeretném hogy tudja a szülőm elvetethetem nélküle is kiskorú ként?
okt. 13. 08:57
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
19%
Szülői beleegyezés kell hozzá? Na ne már, szülje meg a kislány a babát pokoli kínok között akit nem is akar, ha a szülei pl valláskárosultak és szerintük gyilkosság és pokolra jut miatta?
okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
9 esnek. Igen védekeztünk, mindig úgy csináljuk mert ő is/ én is félünk még megunkra vállalni egy kisgyereket, mivel valamilyen szinten mi is gyerekek vagyunk még… nemtudom mit tegyek🥲ilyenkor már nem jó semmilyen megelöző tabbletta semmi?😕
okt. 13. 09:35
 13/53 anonim ***** válasza:
10%
11., téged sem akartak a szüleid, azért vagy ilyen?
okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%
Megelőző tabletta? Érted egyáltalán, hogy mit jelent a szó, hogy "megelőző"?
okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
16%

"ő is/ én is félünk"

Akkor miért kell lefeküdni egymással???


A szex csak úgy jó, ha nem fél egyikőtök sem, hanem mindketten akarjátok az egészet úgy, ahogy van, az összes lehetséges velejárójával.

Legközelebb csak akkor feküdj majd le bárkivel, ha már ilyen szinten van a kapcsolatotok!

okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
91%
Az se mindegy hogyan védekeztek. Ha óvszerrel, nem sok esély van szerintem terhességre, de ha megszakítással az orosz rulett.
okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
16 osnak. Ovszerrel védekeztünk mindig😕es mar lassan 3-4 hete nem csinaltuk
okt. 13. 09:41
 18/53 anonim válasza:
21%
De, akartak. Viszont szerintem gyomorforgató hogy a szülő beleegyezése kell hogy elvetethesse a babáját akit eleve nem is akar. Ha a szülők akarnak babát, csináljanak maguknak, ne a gyerekükkel szülessék meg. Szegény gyereknek eleve milyen élete lenne ha közölné az anyja hogy csak azért maradt meg mert a nagyszülei nem engedték hogy el legyen vetetve. Illetve annak a lánynak is tönkretenné az életét ha idő előtt anyaságba kényszerítenék mikor suliba kéne járnia még.
okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ennyit késhet is akár, nem biztos még a terhesség, de amúgy terhességi tesztet tudsz venni akármelyik drogériában, ha meg nem jön meg még 2-3 hét múlva sem, akkor nőgyógyászhoz kell menni, megvizsgál, kér vértesztet és kiderül.
okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
46%

"suliba kéne járnia még"

Nem pedig más ágyába...

okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!