Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szülő nélkül lehet elvetetni...

Szülő nélkül lehet elvetetni gyereket, fiatalkorú ként?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, és örűlnék ha nem gyülőlköző kommentek jönnének hogy ennyi évesen minek csináljuk.. meg lehet nem vagyok az csak kesík🥲 általában 6. Fele jön meg. Ha terhes lennék véletlen mi ennek a menete? Illetve ha nem szeretném hogy tudja a szülőm elvetethetem nélküle is kiskorú ként?
okt. 13. 08:57
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
58%
Na, először is nyugi. Aztán pedig tölts le egy app-ot, amiben írhatod a menstruációt. Mert ez így nagyon pontatlan. Ha mindig 6.a körül van, akkor amúgy sincs beállva. Normálisan lehet pl 21-22 naponta, max 28 naponta átlagosan.
okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
86%
Óvszer mellett kicsi az esélye, hogy terhes legyél, de mindenképp csinálj egy tesztet.
okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

19. Koszonom szepen a segitseget.

Tobbi valaszolonak, nem az van hogy vele nem szeretnenk.. kesobb akarunk, direkt nem mondtam a hova tartozasomat, de mar megkert volt eljegyzes minden mas is. De fejbe itt vagyunk, es tudjuk hogy kirai lenne meg, a *baratom* vegezni akar a szakmajaval, ez az utolso eve es megvan, tudjuk mivel jar nagyjabol egy gyerek, es mi a semmire nem akarunk es nem is fogunk csinalni. Ezer vedekezunk mint a normalis emberek… csak most kicsit megijettunk hogy ez mitol is lehet🥲

okt. 13. 09:48
 24/53 anonim válasza:
56%

de sok okoskodó van, ti senkivel nem feküdtetek le 18 alatt vagy csak irigyek vagytok hogy még fiatal és éli életét?

amúgy az hogy késik nem feltétlen jelenti, hogy terhes lettél. Lehet olyan hogy kimarad de olyat is hogy akár 1 hónapig nem jön meg. van akinek terhesség alatt is megjön végig vagy legalábbis úgy tűnik. nőgyógyász tud pontos infót mondani ha többször előfordul hogy késik amúgy is érdemes ellátogatni orvoshoz.

okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
De gondolom ha terhes lennek, lenne valami jele nem!!?? Pl hanyas vagy valami?🥲
okt. 13. 09:48
 26/53 anonim ***** válasza:
62%
A biológia órát is kihagytad nyolcadikban? 🥲
okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
81%

"mar megkert volt eljegyzes minden mas is"

Minden más is? Esküvő is?


"tudjuk mivel jar nagyjabol egy gyerek"

Akkor meg mi ez a nagy riadalom? A szakmát akkor is időben befejezheti, ha a gyerek egy kicsit korábban érkezik.

Nagyon sok minden máshogyan fog alakulni az életben, mint ahogy előre megálmodjátok - főleg akkor, ha gyerekeitek is lesznek.

okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
87%
Terhességi rosszullét általában olyan 2 hét késés után szokott előfordulni, vagyis nekem akkor kezdődött.
okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Pontossan ezer nem szerettem volna emliteni hogy nem magyar vagyok, elojottek a gardista emberek😃😃
okt. 13. 09:52
 30/53 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül lenne jele kérdező. Először is vegyél egy pár száz forintos tesztet és megtudod, terhes vagy-e egyáltalán.
okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!