Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretnék segítséget kérni....

Szeretnék segítséget kérni. Tudtok nekem ebben.?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sajnos egészségügyi állapotom miatt ( Orvosok által is.) muszáj vagyok elmenni Abortuszra. Ez az első és nem tudom ilyenkor mi a protokol.

Reggel kell mennem jövő héten és kicsit ideges vagyok. Párom elkísér reggel, de azt nem tudom bent tudd - e maradni és kb meddig fognak a kórházban tartani.

Ebben szeretnék segíteni, hogy akinek sajnos ezt meg kellett tennie, hogy kb mikor kezdett és végzett a műtéttel.?

Előre is köszönöm a segítséget. :)



ma 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz kategória szerintem….
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igaz nem abortuszom volt, hanem missed ab műtét. A műtét ugyan az, csak ugye a szívhang a különbség. Az abortuszosokkal voltam együtt.


Aki szült már, reggel 7re ment. Aki még nem szült, előző este befektették tágításra.

Reggel 7kor kellett jelentkezni a kórházba. 11ig ültünk a folyosón, mert míg nem csináltak ultrahangot, nem engedtek fel a műtőbe.

11kor csináltak uh-t, mindenkinek, majd együtt felmentünk az osztályra.

Kaptunk egy műtős ruhát, beküldtek a szobába, kaptunk 1 ágyat. Át kellett öltözni, várni. Egyesével jöttek értünk, kísértek a műtőbe.

1re kerültem én sorra. Elsétáltam a műtőig, kaptam egy altató injekciót majd se kép se hang. 30perc után ébresztettek. Toltak át az osztályra vissza.

2órát kellett aludnom.

Majd kelés után kellett enni, inni.

Mivel nem hánytam, nem szédültem, mehettem volna haza 3fele. de a papíromat nem írták meg, nem engedtek haza. este 7ig könyörögtem, hogy töltsék már ki és had menjek.


Maga az egész nap durva volt számomra. Nem a műtét és a veszteség miatt, hanem a bánásmód, a megaláztatás miatt.

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan rossz az egészségi állapotod akkor kotont kéne húzni a fickódnak. 🙄 Ha igaz is lenne mit írnál , akkor az orvosilag megoldható, pl. spirállal, És nem nem kell elkezdeni most velem vitatkozni ugyanis pont ebben dolgozom.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

kedves 3!

És honnan tudod a hátteret? Honnan tudod, hogy nem védekeztek?

Képzeld, én tetettem fel spirált. Ráadásul biztosra mentem, hormonosat.

A fentebb írt terhességem ez mellett fogant.


Hallottál már olyanról, hogy nincs 100%os védekezés a cölibátuson kívül? de nyilván hallottál, hisz ebben dolgozol.


2#

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3


Először is nem kellene ítélkezni a másik felet, ha nem tudod mi a történt. Nem kívánom azt, hogy neked is át keljen élned azt amit a nők ezen a területen.


2. Csak szeretném, hogy tudd semmi fogamzásgátló nem 100%os. Se az óvszer se a spirál, te nagyon okos.

ma 15:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2 és 4.! :)


Nagyon sajnálom ami veled történt. :( Remélem nem kell többet ilyenen átmenned. Sajnálom.

Köszönöm. :)

ma 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!