Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, hogy volt - e valakinek ilyesmi és mi történt.?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Úgy számolom most tartok a 8.dik hétben a terhességben. De lassan 1 hete derékfájdalom, hasigörcsök és nem akarok "gusztustalan" lenni, de fenekemnél is fáj, zsibbad és mintha "tudnék" WC-re menni, de semmi. Érzékeny az alhasam, van amikor görcs után az egész hasam, bekeményedik, szúr és lüktett. De van mikor görcsöl lent, teljesen zsibbadok.

Legrosszabb hátul a derék és a popsinál van. És láttam barna foltokat a fehérneműn. Hányingerem ugyan meg van, de nem vagyok fáradt, a mellérzékenységem is múlik.

Holnap megyek nőgyógyászhoz.

Mit tanácsoltok.?



#*Segítség kérés. #*tanács.
szept. 16. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én bemennék ma az ügyeletre, ha ilyen fajdalmaid vannak, és barnazol, mert jelezhet sajnos vetélést, de lehet, progeszteron megoldja. Nem várnék holnapig.
szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem annál a terhességemnél volt pokoli derékfájás, amikor nem maradt meg.

Én is megnézetném inkább

szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 babyboom567 ***** válasza:
76%
Komolyan érdekel, hogy terhesen görcsölsz és barnázol akkor miért nem egyértelmű,hogy nőgyógyászati ügyeletre kell menni?
szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 és 2

Köszönöm. :)


Kedves 3as.

Mert már voltam nőgyógyászaton, amikor közölte csak nő a baba, ezért fáj.

Meg ezek a tünetek elfognak múlni, türelemmel legyek és pihenjek. :) Ezeket a válaszokat kaptam. :)

szept. 16. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás miatt bemennék a fájdalom akkor para, ha nem tudsz mellette létezni. A leírtak alapján nem lennék nyugodt, de szorítok, hogy rendben legyél.
szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, igyekszünk ma bemenni. :) Igazánól a barna az nagyon kevés volt ami a legrosszabb a derékfájdalom, popsi fájdalom és a görcs. :(

Köszönöm mindenkinek. :)

szept. 16. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt.2x is. Az első angyalka lett😢 A második épp alvássztrájkol. 4hetes.😁
tegnapelőtt 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!