Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valami hely ahol fellehet...

Van valami hely ahol fellehet dolgozni az abortuszt? (Ilyen csoportos valamire gondolok)

Figyelt kérdés
szept. 8. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Mit akarsz feldolgozni rajta? Gondolom nem kényszerítettek, a saját döntésedből volt, vállald a következményeket. Remélem védekezni megtanultál, és a felelőtlenséged nem kerül még több ártatlan kis életbe
szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezz utána a családsegítönél, valószínüleg tudnak valami tippet adni.

Az elsövel meg nem érdemes foglalkozni, nem ismeri a körülményeidet, csak anélkül elitél, hogy tudná, mi volt az elözmény.

szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
2es. körülmény gondolom hogy nem volt esze normálisan védekezni és utána jött rá hogy csóró. Nehogy már sajnáltassa magát. Neki volt választási lehetősége, a magzatának nem. Nem ő akart megfoganni, és nem ő akart meghalni se.
szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Jajj kssolj már! Nincs 100%os védekezés! És ha becsuszik, úgy, hogy valaki nem akarja akkor a gyereket akkor abortuszra megy. Ki vagy te, hogy ítélkezel?

Kérdező, pszichológushoz is mehetsz, csoportos terápiára is, de ha jó a csaladsegito már az is segít ha vele beszélgetsz alkalmanként.

szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
1-es és 3-as! Mivel a kérdező körülményeit nem ismered, nincs jogod ítélkezni, na meg amúgy se. Gondolom nemi erőszakról meg véletlenül se hallottál, biztos azokat is elitéled akik így estek teherbe és mentek abortuszra. Idióta..
szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Perinatális tanácsadónál érdeklődnék. Ha ő nem is foglalkozik ilyennel, hátha tud kontaktot adni más szakemberhez, esetleg pszichológushoz.
szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Ismered a körülményeket? Az is lehet, hogy beteg volt a magzat, vagy egy bűntett következménye. Ilyen esetben is kihordatnád a terhességet? Hozzátartozódat is elitélnéd ebben a helyzetben? Gondolom nem véletlenül nem tudja feldolgozni a kérdező. Aki simán szarik bele a védekezésbe, azoknak általában nem kell pszichológus. Gondolkodhatnál, mielőtt az észt osztod.

szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-3-6-os az ügyeletes kötözködö, ö mindent jobban tud, mindenkit elitél, pedig csak a szája jár!
szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%
Én is az abortusz előtt állok, és nagyon félek, de a csaladsegítős hölgy akinél voltam elmondta, hogyha nem tudom feldolgozni, akkor pszichológus vagy akár beszélhetek vele is. Kitartást neked!❤️
szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1-3, engem pl megerőszakoltak méghozzá párkapcsolatban.

Rohadtul nem akartam gyereket, de bocs, amiért a nálam sokkal erősebb exem cs.szett védekezésre gondolni és megmaradt a magzat.


Hányok a tőled hasonlóktól.

szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!