Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miert mondjak azt h az abortus...

Miert mondjak azt h az abortusz lelkileg megviseli az embert?

Figyelt kérdés

Mi viseli meg az embereket ebben? Pl ha nem is akartak a terhesseget csak becausztott? Marmint ha amugy akarta de megse lehet az ertem. De egy nem akart zarhasseg elvetetese miert trauma? Hiszen nem akart az lenni vagy de vagy nem ertem.


17 vagyok szoval meg wleg messze attol h gyereket akarja. De azt gondolom hogy ha rossz idoben leszek terhes akkor ez jobb megoldas mint ha megtarom es utalni fogom.


jún. 16. 21:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Huhh első gondolatom, hogy részeg vagy, hogy ennyi mindent elutottel. Második, hogy 17 évesen nem kéne még ezen gondolkoznod. 3., hogy valószínűleg, ha érsz még egy kicsit (sokat) értelmileg és lelkileg, felfogod majd, miért tud megterhelo lenni ez egy nő számára. Szerintem aki egészséges lelkulettel rendelkezik, annak nem kell ezt magyarázni. Aki pedig nem...azt hagyjuk
jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
mert kioltasz egy leendő életet, ez azért az emberek jelentős többségének nem megy ennyire érzelemmentesen
jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenkit visel meg.
jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
42%
Az ember a saját szíve alatt megöleti a gyerekét, azért ezt normális ember nem viseli könnyen
jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem elet ami nem tud onmagatol is letezni elnei.


3as

Igen ezt gondolom en is h nem kell h megviselje. Csak sokan ezt nem tudjak elfogadni.


1es uj telo szokni kell. Masfelol se nem reszeg se nem erzelmi analfabeta nem vagyok, De amit nem akarok azt ha megszonik az inkabb jo mint rossz erzes. Akarmirol is legyen szo.

jún. 16. 21:16
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy egy 17 éves valóban ilyen szinten ezen mereng. Gyenge kamu kérdésnek gondolom, mert minden héten hergelni kell egymás ellen a pro life, meg pro choice képviselőit...
jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
4 a magzat a mehben fejlodik. Es sokaig eletkeptelen magaban. De kerdes az h ha amugy nem akarta akkor miert nem valja be sok no h jo ha megszunik a problema. Nem hiszem h akkora trauma lenne.
jún. 16. 21:18
 8/34 A kérdező kommentje:

6os pedig ezen is. Es meg nagyon sok mindene. Azert mert te csak a felszint latod meg vannak a korosztalyomnak gondolatai kb mindenrol. Az h ezt nem hangoztatjuk es te csak egy felszines libat latsz az mar a te bajod.


Egyebkent terhes az egyik osztalytarsunk. Pl ezert is merult fel ez a kerdes bennunk.

jún. 16. 21:21
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
Na hát egy 17 évesnek meg pláne nem csak traumatikus, de ijesztő is lehet egy ilyen műtét...meg úgy az egész, ami történik vele.
jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

Egy újszülött is életképtelen önmagában. Ha nem gondoskodnak róla, kb 24 órán belül vége a dalnak. Szóval az sem élet? Csiszolj még a logikádon. Egy magzatnak dobog a szíve. Az azért már eléggé életszagú egy átlagos értelmi képességű ember fejében.

Azt nem mondom, hogy trauma volt az abortusz, de azért volt dolgom a lelkiismeretemmel, és egyáltalán nem tudtam félvállról venni. Függetlenül attól, hogy egyfajta megkönnyebbülést hozott, hogy nem kell 18 évesen gyereket nevelnem. Butaságot csináltam, aminek ez volt a következménye. Felelőtlen voltam? Igen. De annyi EQ-m már akkor is volt, hogy felfogjam a tetteim súlyát. Érzelmileg is.

jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!