Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jogosan szúrt le és alázott...

Jogosan szúrt le és alázott meg az orvos?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkezem először a pozitív terhességi tesztemmel a szülészorvosnál aki felháborodottan közölte velem,hogy mit képzelek én ilyen súllyal teherbe esni,aztán majd "végigzabálom" a terhességet és köszönhetem magamnak a toxaemiát,koraszülést.

Azt már meg sem hallgatta,hogy tavaly június óta kezdtem el az életmódváltást és 120 kg-ról sikerült 80 kg-ra lefogynom,amit tartok is fél éve.

Mielőtt az orvoshoz elindultam aznap reggel is edzettem az itthoni futógépen amin egyébként csak kitartó gyorsgyaloglást végzek a súlyom miatt,nem futok napi 2x 45 percet.

PCO beteg vagyok és utoljára kb 14 évesen voltam ezelőtt 80 kg.

Boldog kismamaként indultam el az orvoshoz és persze aggódva is,mert már 6 lombikon voltunk túl,de most mégis a fogyás hatására beindultak a ciklusaim és spontán sikerült a baba,mégis megalázva,megszégyenítve jöttem el az orvostól.


2014. nov. 12. 08:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ez hol volt? SZTK vagy magan? Jelentsd fel. Ezt nem teheti meg. Udvariasan felvilagosithat a sullyal jaro esetleges problemakrol, de igy nem beszelhet senkivel. Ez szemelyeskedes, erosen.
2014. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
54%

168 centi vagyok, 90 kilóval kezdtem a terhességet, 95-tel szültem.

Keress másik orvost, verd ki a fejedből, ami történt, ne ezen emészd magad.

Legyél büszke a fogyásodra és boldog babavárást.

2014. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott ezt a dokit, szó nélkül menj másikhoz. És nincs igaza, a 40 kilós fogyásod valóban nem semmi teljesítmény, nyilván ezért is tudtál teherbe esni! Engem ugyan nem érint a dolog közvetlenül, mert vékony vagyok, de mindig kiakadok az ilyen parasztokon. Ki volt ez a doki? Az ilyen megérdemli, hogy nyilvánossá tegyék a nevét, elterjedjen, hogy mekkora paraszt, és senki ne járjon hozzá.
2014. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is válts orvost. Sajnos hasonlóban volt nekem is részem a második várandósságom alatt. Valóban túlsúlyos vagyok, ezzel tisztában vagyok magam is. 18 hetesen az uh-t nem a saját dokim csinálta. Meg mertem kérdezni hogy lehet e látni a baba nemét, erre faarccal közölte, hogy fogyjak le előbb 42kg-ot majd akkor megmondja. Én próbáltam poénosan elütni, hogy "Óó, csak 42-t az simán menni fog!" de belül veszettül szarul esett. 39 hetesen befektettek magasvérnyomás miatt. Ott egyik vizit alkalmával kaptam meg az egyik dokitól, hogy én hogy szét vagyok folyva és hogy ezt nem lenne szabad hagyni. (azt azért megjegyzem, hogy a túlsúlytól függetlenül homokóra alakom van, és mindig is a csinos molett nők táborát erősítettem. Arról nem is beszélve, hogy a dokinak nagyobb hasa volt mint nekem várandósan).A terhesség alatt összesen 9kgot híztam, a kislányom 4kgval született. Sajnos vannak ilyen orvosok.

Ha van lehetőséged keress másik dokit!

2014. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!