Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai 12-hetes Uh-on...

Genetikai 12-hetes Uh-on pleurális folyadékot látott az orvos, a mellkasfalnál, és a szívnél, nem tudta mitől lehet, nagyon aggódok, valaki hallott már ilyenről?

Figyelt kérdés
Magánklinikán voltunk,a Rózsakertibe,alaposan nézegette,más ami a rendellenességre utalhatna nem talált,így jövő héten megyünk kontrollra,de már felkészültem a legrosszabbra,már ott tartok,hogy kezdek elbúcsúzni a babámtól:((

#pleurális
2014. okt. 22. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Istenhegyi

Klinikára menj el megnézetni. Ők a legprofibbak!

2014. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem: az orvos nem magyarázta el, hogy mi az és mit kell tudni róla? Én nem jövök el, amíg meg nem tudtam, amit akarok.
2014. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Rózsakerti magánklinikán voltunk,Dr.Csermely Gyulánál, és nem magyarázta el kedves utolsó,mert nem tudott mit mondani róla,a genetikus kollégájával konzultált,a hozzá szólások is igazolják,hogy nem egy sűrűn előforduló "dologról" van szó,a kérdés azoknak szólt volna akik sajnos hasonló helyzetben voltak.Annyit mondott,hogy menjünk vissza kontrollra és majd utána megbeszéljük a továbbiakat.
2014. okt. 26. 17:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a baba a 18.uh-on már nem élt.
2015. okt. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!