Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jogosan szúrt le és alázott...

Jogosan szúrt le és alázott meg az orvos?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkezem először a pozitív terhességi tesztemmel a szülészorvosnál aki felháborodottan közölte velem,hogy mit képzelek én ilyen súllyal teherbe esni,aztán majd "végigzabálom" a terhességet és köszönhetem magamnak a toxaemiát,koraszülést.

Azt már meg sem hallgatta,hogy tavaly június óta kezdtem el az életmódváltást és 120 kg-ról sikerült 80 kg-ra lefogynom,amit tartok is fél éve.

Mielőtt az orvoshoz elindultam aznap reggel is edzettem az itthoni futógépen amin egyébként csak kitartó gyorsgyaloglást végzek a súlyom miatt,nem futok napi 2x 45 percet.

PCO beteg vagyok és utoljára kb 14 évesen voltam ezelőtt 80 kg.

Boldog kismamaként indultam el az orvoshoz és persze aggódva is,mert már 6 lombikon voltunk túl,de most mégis a fogyás hatására beindultak a ciklusaim és spontán sikerült a baba,mégis megalázva,megszégyenítve jöttem el az orvostól.


2014. nov. 12. 08:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Válts orvost. Ez egy paraszt....
2014. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem,keress másik orvost.
2014. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt jogos
2014. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

Érzéjetlen bunkó volt a doki.

Mindenhol ki van irva a betegjogi képviselő fogadóideje, mindenképp jelentsd be nála!

Gratula a babához, fel a fejjel, bunkók mindig is voltak ès leszek

2014. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 holysmoke ***** válasza:
100%
Szerintem nem Én is nagy súllyal kezdetem mindkét terhességem az elsőnél 41 hétre született a lányom 4 kg-an és összesen 1 kg híztam.Most várom a második lányom a 36 héten járok és eddig 6 kg fogytam a doki szerint ez a kislány is 4 kg körül lesz.( 100kg felett vagyok)
2014. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
szerintem se jogos a 80 kg azért nem olyan brutalis most meg már amugy se szanad dietaznod, hanem erositsd a szervezeted. a sport ok - ha konnyu sport - a gyaloglas tokeletes. es surgosen valts egy olyan orvost aki nem csak egy 55 kgos minta mamibol kepes egeszseges babat vilagra segiteni, hanem hivatasbeli kotelessegenek erzi hogy egeszsegben szulessen meg a babad es te is jol erezd magad a borodben.
2014. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

ne foglalkozz vele,egy tapló

én 101 kilóval lettem terhes,az első alkalommal,amikor úgy gondoltuk,hogy jöhet a baba,és nem védekeztünk

120 kilóval mentem szülni,és 101 kilóval jöttem haza a kórházból

egy grammot sem híztam,a 20 kiló a gyerek volt,és járulékos dolgok,és víz

nem zabáltam.az viszont igaz,hogy szülés előtt toxémia gyanuval egy hónapot kórházban voltam.a fiam kis súllyal ugyan,de 38 hétre született

de én jóval több voltam,mint te.gratulálok a fogyásodhoz,a 80 kiló pedig egyáltalán nem sok.figyelj a kajára,sétálj sokat,és nem lesz baj

2014. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy bunko. Ha van ra lehetoseged, valts orvost. En 96 kiloval estem teherbe. Boldogabb babavarast, vigyazz a picire, ne idegeskedj!
2014. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is bunkó volt.Ha teheted,menj másikhoz.A 80 kg egyáltalán nem vészes súly,és az,hogy nem 50 meg 60 kilóval kezded a terhességet,nem azt jelenti,hogy el is fogsz hízni.Sőt én inkább úgy vettem észre,hogy akik nagyobb súllyal kezdik,azok kevesebbet híznak.Én 87 kg-val kezdtem a terhességet,ma töltöttem a 30. hetet,és 92 kg vagyok.Pedig tényleg nem diétázom,és eszem ai jól esik.Ne aggódj ezen,örülj a babának.Boldog babavárást. :)
2014. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Válts orvost!!!

Gratulálok a fogyáshoz!!!

Boldog babavárást! :)

2014. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!