Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi volt a legkorábbi...

Kinek mi volt a legkorábbi terhességi jelei?

Figyelt kérdés
3 napja késik, nagyon szeretnék babázni🥰

máj. 19. 06:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon erős szívdobogás érzésem volt, rosszul is voltam tőle. Esténként nagyon sokat pisiltem, mintha fel lennék fázva. Most vagyok a 6.héten, napi szinten van olyan érzésem, mintha menstruálnék és hirtelen felállásnál beszúr az alhasam. Amúgy nem gondoltam volna, de tényleg létezik a megérzés is, pozitív teszt előtt már tudtam, hogy terhes vagyok, mert szokatlan szituációkban felerősödtek az anyai ösztöneim.
máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Elmaradt a menzeszem, feszültek a melleim, gyakori vizelési ingerem volt.
máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nekem előbb volt a fáradtság, hányinger és émelygés, szagokra való érzékenység, valamint hangulatváltozásaim, aztán maradt el a mensi.
máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

A nemvárt előtt 3 nappal jöttek rokonok látogatóba, rosszullét kapott el a különböző parfümöktől ahogy bejöttek. Akkor kezdtem gyanakodni. A nemvárt előtt 2 nappal este, úgy elkezdtek égni a mellbimbóim, hogy azthittem beleőrülök... 2 percig tartott, de brutál fájdalmas volt. Bárhova kapcsoltam a tv-ben mindenhol kisbabák voltak... Én meg bőgtem 🤣 Másnap délután teszteltem sokadik pisiből, és erős pozitív lett 13 nappal peteérés után. A mellbimbó fájfalom elkísért a 16.ik hétig, a hányással karöltve 🤣🤭

Teszteltél kérdező?

máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Még a pozitív teszt előtt, nem várt előtt egy nappal úgy felfordult a gyomrom a fasirt illatatol amit előtte egy órával még jó izuen ettem hogy ki kellett mennem a konyhából hogy ne hányjak.


Aztán volt kB két csepp vérzésem amikor azt hittem hogy megjon és aztán semmi.


Azóta a 13.heten tartunk.

jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Igen negatív. Köszi mindenkinek:))
jún. 9. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!