Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség legkorábbi jelei?

Terhesség legkorábbi jelei?

Figyelt kérdés
Már 4 napja késik de folyamatosan görcsöl a hasam már egy hete, nem nagyon de néha már készültem a nemvártra. Ezen kívül a mellem érzékeny de nem olyan nagyon durván és csak pár napja. Semmilyen más tünetet nem érzékelek magamon. Lehetek terhes vagy csak stresszelek? Nálatok hogy voltak a legkorábbi jelek? Ma csinálok azért egy tesztet biztos ami biztos.

2017. szept. 18. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Inkább holnap reggel tesztelj!
2017. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Kimaradt es pozitív lett a teszt.


A többire meg egy jósnő se tudna válaszolni..

2017. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Erös mensi tünetek vannak terhesen is, sőt.
2017. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyedül a gyakori pisilés volt az első trimeszterben. :)
2017. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

2 vagyok. Nem tudom miért kell lepontozni. (bar nem is szamit) komolyan mégis mi nem hasznos a válaszon...?


Nekem az elso jele az volt (mint kb sztem 100-bol 95 nőnek), hogy nem jott meg. Mivel nem jott meg csináltam egy tesztet, ami pozitív lett.


Szerinted mi honnan a p öcsből tudjuk, hogy te stresszelsz-e.. Vagy, hogy szexeltel-e gumi nélkül es lehetsz-e egyáltalán terhes? En biztos nem élek veled, nem tudhatom, szóval sztem tök jogosan irtam, hogy erre ennyi infóból egy nyűves jósnő se tudna válaszolni.

Készülsz a nem vártra.. Igy írod. Most készülsz? Vagy nem várod. Mégis.. Mit kellett vna irni?


Hogy: Csinálj egy tesztet? Ha ez magadtol nem jutott el a tudatodig akkor.. Tudod..

2017. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem én pontoztalak le, de először is nem tudom honnan vetted, hogy volt teszt és főleg azt, hogy pozitív. Gondolom nem voltál még hasonló helyzetben és nem tudod mit érezhet ilyenkor az ember...

2.: A tapló stílusodért a 2. hozzászólásodat lepontozom. Köszönöm a lehetőséget! :)

2017. szept. 18. 12:49
 7/16 anonim ***** válasza:

te kérdezted, h nálatok mi volt a legkorábbi jel?


amire válaszoltam h kimaradt, teszteltem és pozitív volt a teszt.


nem verseny de ne vegyél mérget rá, hogy nem vtam a helyzetedben.. én legalább nem találgattam

2017. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kell egy tesztet csinálnod,mert így bármi lehet sajnos!

Nekem a mindjárt megjön érzés volt már a nem várt elött egy héttel,és nagyon fájtak a melleim.

2017. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, félreértettem de nem is pontoztalak le a jósnőért.


Nem versenyzem, csupán még nem voltam ilyen helyzetben de remélem te igen és a legprofibban, hidegvérrel kezelted a dolgot mint ahogy amúgy szerintem a nők 90%-a teszi (ironizálok mostantól jelzem). Ja a másik pedig, hogy jelenleg pont csak arra vágytam, hogy egy bunkó kioktasson mindenért azért mert úgy véli lepontoztam...

2017. szept. 18. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem igaz, hogy meg mindig nem érted.. Csinálj egy tesztet. MERT KESIK. Es ha terhes vagy, kimutatja. Ha pozitív lesz, delutan is az lesz mert mar negy napja késik.

Attól, h te ilyen sötét vagy nem kell lebunkozni. Mégis mit vártál? Simizzem meg a kis buksid, hogy merd megtenni? Jesszusom.. Mit? :) atyaeg.

2017. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!