Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok, lehetek terhes...

Jujuhakuso kérdése:

Mit gondoltok, lehetek terhes vagy most már tényleg mondjak le róla?

Figyelt kérdés
62 nap telt el az utolsó menstruációm óta, voltam orvosnál ahol megállapították,hogy korai terhességem van. Petezsák nem látható, de a méhemben 1 mm ("pöttyöt") látott, a méhnyálkahártyám megvastagodott 14mm-re. Tegnap vettem észre,hogy látványosan is meghíztam, a hasam alja a gyomorszámig majdnem megvan keményedve. Mit gondoltok, terhes lehetek még így is ? Pár napja csináltam egy tesztet, de az negatív volt. Orvoshoz jövőhéten kell vissza mennem .
2017. febr. 14. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hődet is vezeted?Ovu tesztelsz?Kivizsgáláson voltatok már?Párod andrológiai vizsgálaton volt már?Neked hormonpanel?Átjárhatósági?

Az applikáció semmit nem ér ha hormongond van és peteérésed sincs!

2017. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom szerintem te sem csinálnál több tesztet, ha már több tízezreket költöttél rá, eredménytelenül!"


De csinálnék. Mondjuk én Facelle vizeletsugaras tesztet használtam/használok, abból nehéz több tízezer forintnyit elhasználni, Clerblue-ból annál inkább, de azt vegye, aki akarja.


Harmadjára is leírom akkor, ha az utóbbi két-maximum három héten véletlenül volt késői ovud, lehetsz terhes, csak még nem látszik UH-n. A méhed nincs megnagyobbodva, a nyálkahártya szép vastag, 3-4 hetes terhességnél ennél nem is látszik több az UH-n.


Én biztatlak továbbra is a tesztre, de te érzed. A bizonytalanságnál, meg a hiú reményeknél jobb szerintem. Írd majd meg azért, mi lett!

2017. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem újra és negatív lett ! :(
2017. febr. 17. 11:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Mégegyszer megkérdezem!

KIVIZSGÁLÁS???

2017. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!