Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok, lehetek terhes...

Jujuhakuso kérdése:

Mit gondoltok, lehetek terhes vagy most már tényleg mondjak le róla?

Figyelt kérdés
62 nap telt el az utolsó menstruációm óta, voltam orvosnál ahol megállapították,hogy korai terhességem van. Petezsák nem látható, de a méhemben 1 mm ("pöttyöt") látott, a méhnyálkahártyám megvastagodott 14mm-re. Tegnap vettem észre,hogy látványosan is meghíztam, a hasam alja a gyomorszámig majdnem megvan keményedve. Mit gondoltok, terhes lehetek még így is ? Pár napja csináltam egy tesztet, de az negatív volt. Orvoshoz jövőhéten kell vissza mennem .
2017. febr. 14. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehetsz, ha nagyon késői peteérésed volt, kb. két héttel ezelőtt és véletlenül pont elkaptátok. Csinálj újra tesztet, pár nap ilyenkor sokat számít.
2017. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha már "pötty" látszik ultrahangon, akkor a tesztnek is bőven pozitívnak kellene lenni. Volt korábban pozitív teszted?
2017. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy héttel ezelőtt voltam orvosnál , aki csinált hüvelyiultrahangot és mondta, hogy remélhetőleg most ágyazódik be, azt is mondta még, hogy vagy lesz belőle valami vagy felszívódik. Soha nem volt eddig pozitív tesztem , de már lehetne :)
2017. febr. 15. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Egy éppen beágyazódó petesejtet semmilyen ultrahang nem mutat ki, az ugyanis nem 1 mm, hanem kb. a tizede. Jó is lenne, ha létezne ilyen felbontású ultrahang, de nem létezik!

1 mm-es, terhességet jelentő "pöttyöt" már a beágyazódás UTÁN láthatott volna, úgy bő 4-5 hetes terhesség esetén. Akkor meg már leugrana a csík a tesztről.

2017. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem vagyok terhes. De akkor mi lehet? Ma egésznapos szédülés van rajtam, pedig ettem is. Ma kellett volna megjönnie, de még semmi nincs. Mikor voltam a dokinál mondta, hogy minden rendben van semmi elváltozást, nem lát! De akkor miért nem jön meg és miért maradt ki?
2017. febr. 15. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Ahasad biztos hogy nem terhesség miatt nőtt és nem is amiatt híztál!

Hogy miért nem jött meg?Hormonzavar pl

2017. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért nem jöhet meg, mert nincs peteérésed. Teszteltél azóta? Már bőven mutatnia kéne, ha van baba.
2017. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már nem akarok tesztelni! Nem akarok magamnak csalódást okozni. Tegnap előtt kellett volna, hogy megjöjjön de semmi!!! Ez vicc, hogy megint csak nincs peteérésem?? Jövőhéten kiderül, hogy mi a baj!
2017. febr. 16. 11:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért 62 nap után elég erős abban a hitben élni, hogy ekkor, vagy akkor kellett volna megjönnie. Honnan veszed? Honnan számolsz? Nekem is maradtak ki hónapok, fél évek peteérés nélkül. De tisztában vagyok vele, hogy a vérzés peteérés után kb. hét héttel esedékes és ha nincs peteérés, meg se jön, csak gyógyszerrel. Peteérés nélkül viszont nincs "esedékessége" a vérzésnek.


Korábban is leírtam, hogy nem kizárt a terhesség, mert előfordulhat, hogy éppenséggel a ciklus 40. napján sikerült megrepedni egy petének. Sok ilyen példagörbét lehet nézni a BTO oldalon.


Az meg hogy "nem tesztelek, mert nem akarok csalódni", borzasztó gyerekes és értelmetlen hozzáállás, nem vezet sehova. Ugyanis a teszt előbb mondja meg, hogy terhes vagy-e mint az orvos. Ne dugd homokba a fejedet!

2017. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

2 éven keresztül vezetem a menstruációmat az együttléteket,a gyógyszereket, ha szedek egy aplikációval.

Nem tudom szerintem te sem csinálnál több tesztet, ha már több tízezreket költöttél rá, eredménytelenül!


Leírom a kontrolos papiromon lévő szöveget: hátha így előrébb vagyunk,

Vag.UH: rendes nagy uterus, endometrium 14mm vastag, de petezsák még nem látható


Ennyi van a papíron!

2017. febr. 16. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!