Összeesett petezsák?

Figyelt kérdés
Kimaradt menstruáció, azóta tartó barnázás illetve 2 különféle pozitív teszt miatt felkerestem a nőgyógyászom. Ott csináltak tesztet ami szinten pozitív lett, csinált hüvelyi uh-t ott pontosan nem tudta meg mondani mit lát hanem kérdőjellel írta oda hogy összeesett petezsák. Tegnap el küldött még hcg vérvételre ami 294,7 lett. Holnap szintén megyek vérvételre hogy lássuk hogyan alakul. Szerintetek van esély még babára hogy összeesett a petezsák?

#terhesség #pozitív teszt #petezsák #Hcg eredmény #Összeesett petezsák
tegnap 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg összeesett a petezsák, akkor ezt el kell engedni.

Mikor volt az utolsó menstruációd?

De a leírásból feltételezhető, hogy kb 5 hetesnek kéne lenned. Ahhoz meg nagy alacsony a hcg, de a mai vérvétel mindent eldönt.

tegnap 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én kb esélyt nem látok rá.


Nekem volt üres petezsákos terhességem. Első uh-n még szabályos volt, 1 hét múlva összeesett. Akkor egyből írtak is ki műtétre, mert "egy összeesett petezsák nem fog fejlődni".

tegnap 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Mondanál pár dolgot a műtétről? Meddig kellett bent lenni, utána esetleg kell-e otthon maradni valamennyi időt?
tegnap 07:09
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nincs. 1500 feletti hcg esetén látható petezsák, ha az valóban az, amit a doki látott, akkor már csökkenőben van a hcg-d.

Ha nem túl jó uh-s, akkor még elképzelhető, hogy az a valami nem petezsák volt.

tegnap 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

reggel 7re kellett bemennem éhgyomorra. 11fele csináltak egy uh-t az ambulancián, ami még egyszer alátámasztja, hogy nem él a terhesség.

Utána vittek fel osztályra. Kaptam egy ágyat és át kellett öltöznöm a műtéthez.

1kor került rám a sor. (Addig nem ehettem, ihattam)

Kaptam egy altató injekciót. Kb 20 perc volt a műtét, semmit nem éreztem.

felkeltettek, visszatoltak a szobába. Kellett 2 órát aludnom. Utána enni, inni, majd ha minden oké, akkor akkor mehettem volna haza. De a drága orvos inkább kávézgatott, pletykált, a zárómat nem írta meg, így este 7ig várhattam.


2#

tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: vagy dolgozott….
tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6!

A nővérpulttal szembe szobában voltam és órákon át hallgattam a szerelmi életét. Hidd el, ha dolgozott volna, nem akadtam volna ki.

tegnap 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!