Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rossz spermium szám és morfolo...

Rossz spermium szám és morfologia után, sikerült valakinek jelentősen javítani a spermaképen?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok. Párommal 6 hónapja próbálkozunk a babával. Sajnos nem jött össze, voltam sperma analízisen ahol kiderült, hogy nagyon rossz sperma számokkal rendelkezem. A kívánt spermaszám 5%-ával rendelkezem és a morfologia sem jó. Nagyon el vagyok keseredve, természetes úton nem lehet gyermekem. Vitaminokat kell szedjek, le kell szoknom az Iqosrol, életmódot kell váltanom.


Mindenre hajlandó vagyok, de bizonytalan vagyok mire lesz elég. Sikerült valakinek jelentősen emelni a spermium számot és minőséget?



tegnap 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Először az okot kéne megpróbálni kideríteni. Ha netán egy hereviszér van a háttérben azon lehet segíteni. A vitaminok csak lehúzás.

De lombikkal így is sikerülhet.

ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!